banner526

banner535

AK Parti Bayraktar'ı sildi!

AK Parti, resmi internet sitesindeki "Ak Parti milletvekilleri" listesinden, istifası henüz TBMM'den onaylanmayan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı, Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı çıkarttı. AK Parti, dershane tartışmaları ve yolsuzluk operasyonu s

Siyaset 30.12.2013, 21:23
AK Parti Bayraktar'ı sildi!

AK Parti, resmi internet sitesindeki "Ak Parti milletvekilleri" listesinden, istifası henüz TBMM'den onaylanmayan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı, Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı çıkarttı.
 
AK Parti, dershane tartışmaları ve yolsuzluk operasyonu sırasında partiden istifa eden İdris Bal, Hakan Şükür, İdris Naim Şahin, Haluk Özdalga ve Erdal Kalkan'ın isimlerini kendi internet sitesindeki "Ak Parti milletvekilleri" listesinden çıkardı.

PARTİDEN İSTİFA ETMEDİ
 
Partiden istifa etmeyen ancak bakanlık ve milletvekilliğinden istifa eden Bayraktar da bu listeden çıkarıldı. Bayraktar'ın milletvekilliğinden istifasının yürürlüğe girebilmesi için TBMM Genel Kurulu'nda onaylanması gerekiyor. Bayraktar, halen TBMM'nin internet sitesinde "Ak Parti Trabzon Milletvekili" olarak görülüyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Batarken güneş ardında tepelerin veda zamanı Teletabilerin :(

Gelişmelerden Haberdar Olun

@