banner518

Abdullah gül o soruya cevap verdi!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve ailesini taşıyan cumhurbaşkanlığına ait özel uçak, Atatürk Havalimanına indi.Burada Gül'ü coşkulu bir kalabalık karşılarken sık sık, "Türkiye seninle gurur duyuyor", "Devletin onuru, milletin gururu" sloganları atıldı. Al

Siyaset 28.08.2014, 22:07
Abdullah gül o soruya cevap verdi!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve ailesini taşıyan cumhurbaşkanlığına ait özel uçak, Atatürk Havalimanına indi.

Burada Gül'ü coşkulu bir kalabalık karşılarken sık sık, "Türkiye seninle gurur duyuyor", "Devletin onuru, milletin gururu" sloganları atıldı. Alandaki vatandaşların "Bu millet size her şeyi borçlu" ve "Devletin onuru, milletin gururu" yazılı pankartlar taşıması da dikkat çekti.

Gül'ü Atatürk Havalimanı'nda İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok karşıladı.

SİYASETE DÖNÜP DÖNMEYECEĞİMİ GÖRÜRSÜNÜZ

Gül, kendisini karşılayan vatandaşların yanına giderek tek tek tokalaştı ve bir süre sohbet etti. Gül, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere de açıklamalarda bulundu. "Çok şükür şerefimizle devraldığımız cumhurbaşkanlığını, şerefimizle devrettik. Ankara'ya Allahaısmarladık dedik geldik" diyen Gül, bundan sonra siyasete devam edip etmeyeceğinin sorulması üzerine "Görürsünüz" diyerek cevap verdi.

Gül ailesi buradan korumalar eşliğinde vatandaşların sloganlarıyla sivil plakalı aracına bindi ve Tarabya'daki Hüber Köşkü'ne doğru yola çıktı.

BAKANLAR UĞURLADI

Görevini Tayyip Erdoğan’a devreden 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara Esenboğa Havalimanı Devlet Konukevi Şeref Salonu’ndan bakan ve milletvekilleri katılımı ile İstanbul’a uğurlandı. Uğurlama törenine, Başbakan Yardımcıları Ali Babacan ve Bülent Arınç, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eski bakanlardan Ömer Dinçer, Sadullah Ergin ve Recep Akdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Çelik, Mehmet Ali Şahin ve Salih Kapusuz, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yaklaşık bin vatandaş katıldı.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Yozgatliii 6 yıl önce
ALLAH C.c. RAZI OLSUN SEN HERZAMAN BİZİM LİDERİMİZSİN.!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@