7m


7m

hyundai

Basur için hacamat hastanede bitti

Basur için hacamat sonrası yağlı çay bardağı ameliyatla çıkarıldı

Şanlıurfa 23.05.2021, 18:17
Basur için hacamat hastanede bitti

Şanlıurfa'da basur hastası olan bir kişinin iddiaya göre tedavi için hacamat yaptırırken yağlı çay bardağı anüs bölgesine kaçtı. Bardak ameliyatla çıkarıldı.

Geçen cuma günü ismi açıklanmayan bir kişi Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesin'e başvurdu. Acil serviste hastanın çekilen röntgeninde anüs bölgesinde çay bardağı görüldü. Bu kişi genel cerrahi servisinde ameliyata alındı. Çay bardağı, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyonla çıkarıldı.

Ameliyatla sancıdan kurtulup eski sağlığına kavuşan hasta doktorlara, uzun zamandır basur hastası olduğunu, hacamatçıya gittiğini ve yağlı çay bardağın kazayla anüs bölgesine kaçtığını ileri sürerek, ameliyattan dolayı teşekkür etti.


Yorumlar (6)
yorumcu 1 yıl önce
Rontgende acikca bardagin anuse tersten duhul ettigi goruluyor.Benim bildigim Hacamat bardagin agiz tarafiyla yapiliyor.Biraz supheli bir durum bu.Kisi bence tutkularinin kurbani olmus olabilir.Zaten basura hacamat yapildigini da hic duymamistim.
Hordogoplu 1 yıl önce
Yav he hee yedik bizde
Misafir 1 yıl önce
Bu iste bir terslik var.Nerede görülmüs öyle oraya hacamat yapildigi.????????????
Keresteci 1 yıl önce
Oyyy oyyy zaytung mu la bu
Doktor TS 1 yıl önce
Hacan-mat olmiş daaa:)
Cemal 1 yıl önce
Kusura bakmayin da erkeklik nereye gidiyor Utanc verici bir durum 30 yil sonra erkekleri düsünemiyorum kadindan dayak yiyen erkekler cogaldi karisindan korkan erkekler cogaldi trabzonda genelde ev islerinide yapan erkekler alis veriside yapan erkekler kimse kusura bakmasin babalarimizin bir bakisi yetiyorken simdiki zamanda masaya vursan nafile erkeklerin düstügü durumun sonucu da haberde yaziyor eyy erkekler adamlar herifler biraz kendinize gelin erkegin de bir durusu vardir kadin dövün demiyorum biraz dik durun diyorum Allah sonraki nesile sabir güc versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@