Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Doktor Sibel Sibel Tuğcugil yönetiminde Trabzon’da Dermatoloji Kliniği açıldı.

Sağlık 27.03.2017, 16:59 27.03.2017, 17:04
Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Haber61/Haber Servisi - Trabzon’da ilk Dermatoloji Kliniği açıldı. Özel donanımlı ve son teknolojiyle donatılmış cihazlarıyla birlikte profesyonel ekibiyle hizmet vermeye başlayan klinik doktor Sibel Tuğcugil yönetimde kentin sağlık alanında önemli bir boşluğu dolduracak. 

Trabzon Meydan Atatürk Alanı Halis Çebi İş Merkezi (Boyner üstü) 3. katta açılan klinikte Dermatoloji Hastalıkları (sedef, ekzema, saç dökülmeleri, akne, vitiligo vb. ) tanı ve tedavisi dermoskopik muayene, kriyoterapi (sıvı azot tedavisi) dolgu, botoks, PRP, Somon DNA (gençlik aşısı) Karbon Peeling, Dermapen, Dermatolog kontrolünde lazer epilasyon, fokuslu ultrason ile ameliyatsız yüz gerdirme, altın iğneli radyofrekans ile cilt gençleştirme ile Hydrafacial cilt bakımı yapılabilecek. 

Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Kliniğin açılışında konuşan doktor Sibel Tuğcugil, davetlilere teşekkür ederek, “Dermatolog olarak deriye hakim biri olarak Trabzon hatta Doğu Karadeniz'de ilk olmanın haklı heyacanı ve gururu içindeyim. Amacımız deri hastalıklarında ve estetik dermatolojik uygulamalarda kaliteli ve güvenli hizmet vermek. Bunu yaparken doğru hastada doğru tedavi seçeneklerini gerçekçi beklentiler doğrultusunda belirleyerek başarıya ulaşmak” dedi.
 

Kliniğin açılış kurdelesini Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, doktor Sibel Tuğcugil ve davetliler birlikte kestiler.

Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılım

Sağlık kenti Trabzon’da yeni bir atılımTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Zeynep 3 yıl önce
33 yaşındayım cildim erken yaşlanma belirtileri var ağız kenarında çizgiler göz çevremde gülme çizgilerim kaz ayaklarım mevcut leke problemim var sizinle görüşmek istiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@