alexa metrics

banner560

banner572

Protokol kermeste buluştu

Trabzon protokolü yardım amacıyla Fatih Vakfı tarafından düzenlenen kermese katıldı. Kız Sanat Okulu Bahçesi’nde gerçekleştirilen kermese Vali Dr. Recep Kızılcık’ın yanı sıra Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kamu kurum ve kuruluş tem

Sağlık 11.05.2012, 13:30
Protokol kermeste buluştu

Trabzon protokolü yardım amacıyla Fatih Vakfı tarafından düzenlenen kermese katıldı. 

Kız Sanat Okulu Bahçesi’nde gerçekleştirilen kermese Vali Dr. Recep Kızılcık’ın yanı sıra Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetliler katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Vali Kızılcık, bu tür yardım organizasyonlarının önemine işaret ederek, “Çok önemli bir etkinliği hep beraber gerçekleştirmekteyiz.

450.20120511133246.jpg

Bu etkinliği gerçekleştiren Fatih Vakfına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Zira uğraştıkları alan gençlerimizin eğitimi olması nedeniyle oldukça önemli. Onların eğitimini ne kadar sağlam gerçekleştirirsek geleceğimiz o kadar sağlam olur.gumrukcuoglu_vali3.20120511133745.gif

Geleceğimizi inşa edebilmemiz için geçmişini çok iyi bilmemiz lazım. Bu tür organizasyonların artması dileğiyle kermesin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından kermesin açılışı yapılırken, davetliler kermesi gezerek alışveriş yaptı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@