vardallar

Hasta kadın sağlığına kavuştu

Trabzon Özel Yıldızlıgüven hastanesinde yapılan başarılı ameliyatla sağlığına kavuşan Sabire Yılmaz ( 52 ) " yeniden doğmuş gibi oldum " dedi. Trabzon'da 2 yıldır hastalığıyla savaşan Sabire Yılmaz sonunda sağlığına kavuştu.Sabire Yılmaz, "Son 2 yıldır ağ

Sağlık 28.11.2011, 12:33
Hasta kadın sağlığına kavuştu

Trabzon Özel Yıldızlıgüven hastanesinde yapılan başarılı ameliyatla sağlığına kavuşan Sabire Yılmaz ( 52 ) " yeniden doğmuş gibi oldum " dedi.
 

Trabzon'da 2 yıldır hastalığıyla savaşan Sabire Yılmaz sonunda sağlığına kavuştu.

Sabire Yılmaz, "Son 2 yıldır ağrılarıma artık dayanamaz hale gelmiştim. Çalmadık kapı , gitmedik doktor bırakmadım. Bende tercihimi Yıldızlıgüven Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Ahmet Hamdi Albayrak ' dan yana yaptım ve sağlığıma kavuştum. Kendilerine , tüm hastane personeline çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
Konuyla ilgili olarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Ahmet Hamdi Albayrak ; " hastanın yapılan muayenesinde ve çekilen lomber MR sonuçlarında bel omurgasında kanal darlığı ve sinir sıkışması olduğu tespit edildiğini ve  3 saatlik bir cerrahi müdahale sonucu hastanın bel omurgasındaki darlıkların düzeltildiğini"  belirtti. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@