7m


7m

hyundai

Yakın İki Dost Oldular

Geçtiğimiz günlerde, hep birlikte Hawaii'ye bağlı Kauai Adası'na giden Affleck ve Damon aileleri, güneş ve denizin tadını doyasına çıkardı..'Aylardır bu tatili bekliyorduk, hep beraber bir yerlere gitmekten büyük keyif alıyoruz' diyor Ben Affleck US Weekl

Medya 03.08.2007, 17:44
Yakın İki Dost Oldular

Geçtiğimiz günlerde, hep birlikte Hawaii'ye bağlı Kauai Adası'na giden Affleck ve Damon aileleri, güneş ve denizin tadını doyasına çıkardı..

'Aylardır bu tatili bekliyorduk, hep beraber bir yerlere gitmekten büyük keyif alıyoruz' diyor Ben Affleck US Weekly dergisine. Eşi Jennifer Garner ve kızı Violet ile birlikte Kauai Adası'na giden ünlü aktöre, Matt Damon ve eşi Luciana Barroso da eşlik ediyor.

Matt Damon'la tanıştığı ilk günden bu yana kardeş gibi yakın olduklarını belirten Affleck, eşlerinin de aynı şekilde çok iyi anlaştığına dikkat çekiyor. Her ikisi de sörf düşkünü olan aktörler bütün günü denizde geçirirken, Barroso ve Garner da çocuklarıyla ilgileniyor. 'Ben suya girdiği zaman bir çocuktan farksız oluyor' diyen Jennifer Garner, çocukları uyuduğu zaman Luciana Barroso ile tenis oynuyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@