7m


7m

hyundai

Nihat Genç'e neden vize çıkmadı

Nihat Genç ile Skytürk Genel Yayın Yönetmeni Serdar Akinan'ın çok ses getiren ancak daha sonra geçici olarak yayından kaldırılan "Ne Var Ne Yok" adlı programın Eylül'de yeniden başlaması beklenirken kanal yönetimi programın yeniden başlatılmaması yönünde

Medya 15.09.2008, 12:03
Nihat Genç'e neden vize çıkmadı
Nihat Genç ile Skytürk Genel Yayın Yönetmeni Serdar Akinan'ın çok ses getiren ancak daha sonra geçici olarak yayından kaldırılan "Ne Var Ne Yok" adlı programın Eylül'de yeniden başlaması beklenirken kanal yönetimi programın yeniden başlatılmaması yönünde karar aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Kararın ardından Nihat Genç kendi kişisel sitesi www.nihat-genc.com da bir veda yazısı yazarak, SKYTÜRK'e bugüne kadar sansür uygulamadığı için teşekkür etti. Genç, ayrılma gerekçesi olarak kendisine bildirilen sebeple ilgili üstü kapalı olarak Karamehmet'in zor durumda kalmamak için böyle bir karar aldığı yönünde mesaj verdi.

NİHAT GENÇ HANGİ KANALDA DEVAM EDECEK?
Nihat Genç, yazısını "bir daha deneyeceğiz" diyerek bitirerek benzer bir programı başka kanallarda devam edeceği mesajını verdi. Alınan bilgiye göre adı geçen kanallar arasında Avrasya TV , Kanal Biz, ATA TV bulunuyor.

Yorumlar (2)
nuri cebiroglu 14 yıl önce
aydın doğan akp ye muhalıf olan yazarları gerı çağırıyor emın çölaşan bıle başkasının köşesınde başka bır ısımle yazacakmış.mesela fehmı koru nun taha kıvanç rumuzuyla yazdıgı gıbı eğer sevgılı hemşerımız böyle bır yanlış yapıp kartelmedyasının içine düşerse kendını tamamen bıtırır.özgür düşüncelerını söyleyemedıkten sonra hiçbır tv ye çıkmasın daha ıyı.
Monarchos 14 yıl önce
Serdar AKİNAN birkaç ay önce başka bir ulusal gazetede yeralan röportajında "Nihat GENÇ olayı büyük hataydı" diye söylemişti zaten.. biliniyordu bu durumun böyle olacağı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@