Kurtlar Vadisi'ne dişli rakip

'1 numara' isimli dizi TRT ekranlarında gösterilecek. Ergenekon yapılanmasının şifresi çözülecek.Yılın ilk bomba haberi televizyon sektöründen geldi. Ergenekon terör örgütününün gizemli "1 Numara"sı TV ekranlarında boy gösterecek. Gazeteci Şamil Tayyar'ın

Medya 04.01.2009, 08:55
Kurtlar Vadisi'ne dişli rakip

'1 numara' isimli dizi TRT ekranlarında gösterilecek. Ergenekon yapılanmasının şifresi çözülecek.

Yılın ilk bomba haberi televizyon sektöründen geldi. Ergenekon terör örgütününün gizemli "1 Numara"sı TV ekranlarında boy gösterecek.

Gazeteci Şamil Tayyar'ın konsept danışmanlığını üstlendiği “1 Numara” ismini taşıyacak dizi yeni yılda büyük ihtimalle TRT ekranlarında gösterilecek. Ergenekon yapılanmasının şifresini çözecek dizide sadece “1 Numara” değil, karanlık ilişkilerin,faili meçhullerin odağındaki isim olan “Yeşil”de olacak. Dizide kimliği merak konusu olan “1 Numara” tahminlerin aksine asker değil,sivil bir karakter. “1 Numara”nın yüzü izleyicilere gösterilmeyecek. Kurtlar Vadisi'ne rakip olması beklenen dizide devlet içi çeteleşmelerle birlikte bununla mücadele eden karakterlere de yer verilecek.

Dizi ile bir anlamda Türk tarihinin bin yıllık “derin devlet”i anlatılıyor. İlk “1 Numara” olarak da Nizamulmülk'ü öldürten Haşşaşilerin lideri Hasan Sabah anlatılıyor.

Yorumlar (1)
builder 12 yıl önce
yani bir numaralı amerikancı bir insandan bahsediyordunuz!! o diziyi izleyecek olan varsa bişe demem ama doğruları değil doğru gösterilmek istenilenleri anlatacak bir dizi olcağı şimdiden belli..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@