banner539

banner526

banner533

banner513

"Komedi Dükkanı" bu kez üzdü

TRT ekranlarında seyirciyle buluşan Komedi Dükkanı bu akşam yayınlanan “sezon finali” bölümüyle ekranlara veda etti.Yine kahkaha dolu bir bölüm hazırlayan Tolga Çevik ve ekibi, programın ardından üzücü bir haberle “Dükkan” severleri üzdü.Yönetmenin, “artı

Medya 21.02.2009, 08:55

TRT ekranlarında seyirciyle buluşan Komedi Dükkanı bu akşam yayınlanan “sezon finali” bölümüyle ekranlara veda etti.

Yine kahkaha dolu bir bölüm hazırlayan Tolga Çevik ve ekibi, programın ardından üzücü bir haberle “Dükkan” severleri üzdü.

Yönetmenin, “artık senin bir çok sevenin var. İnsanlar seni sevdi. Sen artık oldun. O nedenle bu iş burada biter. Yani konu burada kapanır” cümleriyle final yapan Komedi Dükkanı, buruk sahneler yaşatsa da Çevik'in açıklamalarıyla sevindirdi.

Öncelikle izleyenlere ve sevenlerine teşekkürlerini ileten Çevik, ardından şu sevindirici açıklamayı yaptı: “Beni hiç yalnız bırakmadınız. Hepinize teşekkür ediyorum. Ama biz hiçbir yere gitmiyoruz. Sadece ara veriyoruz. Çok yakında yine geleceğiz. Siz hiç kimseye inanmayın.”

Açıklamanın ardından tüm teknik ekibi sahneye çağıran Çevik, yoğun alkışlar altında “Dükkan”ın kepenklerini kapattı.

Yorumlar (1)
camoka 12 yıl önce
devlet televizyonu nelere para harcıyor az boz da değil hadise nin söyleyeceği şarkı için ödenen 500 bim tl bu ülkede 200-300 tl ye hatta bulamayan insanlar var bizden vergi alıp hal vurup harman savuyorlar bunun adı dükkanmış bilmem neymiş hiç önemli değil gelir dağılımında adaletsizlik var bir iki şarkı söyleyip adına sanatçı deniyor büyük iş yapmış gibi trilyoları götürüyorlar her şey eğlenceye dönmüş illetlik oldu bu iş kısacası ölüm var ölüm ülkenin kaynaklarını olur olmaz yerlere harcanmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@