Hadise sponsor buldu

Dünya devi Pepsi Cola'nın Byonce, Shakira ve Michael Jackson'a olduğu gibi grubun kardeş şirketi Yedigün'de yurt dışında beğenilen, hızla gelişen değeri olarak gördüğü Hadise'ye sponsorluk teklif etti.

Medya 27.02.2009, 18:58 11.08.2019, 00:29
Hadise sponsor buldu

Uzun görüncelerin ardından Hadise, Yedigün'ün sponsorluğunu kabul etti ve çok detaylı bir anlaşma imzaladı. Sözleşmenin içinde yarışma boyunca yapılacak masraflar, yaz mevsiminde yapılacak konserler, üç reklam filmi, billboard fotoğrafları gibi bir çok madde bulunurken, sporsorluk bedelinin 400 bin Dolar olduğu öğrenildi.

Yorumlar (1)
yukcell 12 yıl önce
hafta başından beri yerel gazetelerde isaac e son şans diye yazılan manşetlere gülüyorum ve merak ediyorum sayın ersun yanal neye göre karar veriyor?selçuk ve gökhan ünal a daha ne kadar şans verecek ve bence isaac in bugünkü formsuzluğunun sebebi ersun yanalın ta kendisidir ilk yarı isaac konyaspor maçında 2 gol 1 asistle maçın adamı olurken neden sonraki hafta takımda yoktu ? aslında cevabı trabzon biliyor ama sanırım ersun yanal bilmiyor.ersun hoca bir kere doğru yap bari selçuk ve gökhan ünal ı bir hafta dinlerdir ve trabzonspor kendine gelsin bir haftada rahat bir maç izleyelim kendi evimizde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@