banner539

banner526

banner533

banner513

haber61 Gazetesi geliyor

Yayın hayatına başladığı günden itibaren gücünü okuyucularından alarak zirveye çıkan haber61.net, yine okuyucularının desteğiyle yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor. 'Haber61 Gazetesi' çok yakında okurlarıyla buluşuyor.  Önce 'Trabzon dedik', sonra Ka

Medya 12.09.2008, 14:45
haber61 Gazetesi geliyor

Yayın hayatına başladığı günden itibaren gücünü okuyucularından alarak zirveye çıkan haber61.net, yine okuyucularının desteğiyle yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor.

'Haber61 Gazetesi' çok yakında okurlarıyla buluşuyor.

 

Önce 'Trabzon dedik', sonra Karadeniz'in tümüne ulaştık. Yetmedi; Türkiye'nin her bir köşesinden okunur hale geldik. Haber61.net okurları, Karadenizli hemşerilerimiz, dünyanın dört bir tarafından sitemize destek verdiler.

 

Bu gurur ile yayın hayatını layıkıyla sürdüren haber61.net, tarafsızlığıyla, ilkeli duruşuyla, prensiplerinden asla ödün vermeden çıktığı yolda okuyucuları sayesinde zirveye taşınmıştır.

 

Trabzon'u, Karadeniz'i, Türkiye'yi, Dünya'yı siz okurlarımızla birlikte takip ettik, bir aile olduk

 

Profesyonel kadromuz ve güçlü teknik alt yapımızla iki seneyi aşan bir süredir verdiğimiz bu mücadelede hiçbir zaman maddi bir beklenti içerisinde olmadık.

 

Verdiğimiz mücadelede bizleri yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza binlerce teşekkür ediyoruz.

 

Şüphesiz aynı desteği 'Haber61 Gazetesi' içinde bulacağız.

 

Evet 'Haber61 Gazetesi' çok yakında okurlarıyla buluşuyor.

 

Haftalık çıkacak olan 'Haber61 Gazetesi'nde Bir yerel gazeteden çok daha fazlasını bulacaksınız. Özel haberleriyle, röportajlarıyla, haber61.net haber sitemizde yayınlanan haberlerimizin detaylarıyla, siyaset ve spordaki tüm gelişmelerle bölgenin nabzını tutacak.

 

Ağırlıklı olarak abone sistemi ile Türkiye'nin her bir köşesine ulaşmayı hedefleyen Haber61 Gazetesi bayilerden de alınabilecek.

 

Haber61 gazetesine abone olarak vereceğiniz destek, haber61.net'in de güçlenmesine, ekonomik olarak rahatlamasına ve uzman personel sayısını daha da arttırmasını sağlayacaktır.

 

Kısaca haber61 Gazetesine abone olarak vereceğiniz destek ile,

 

Nerede olursanız olun haber61.net sitesi sizlere ulaşmaya devam edecek,

Tüm yerel haberleri bir tık mesafesinde size yakın olacak,

Bölge ve Trabzon'da ki tüm haberler hep gözünüzün önünde duracak,

Haber61.net daha da büyüyerek Türkiye gündemine damgasını vuracak.

Yorumlar (13)
TRABZON 12 yıl önce
Haber61 ekibini kutluyorum site kurulduğu günden beri hergün takip ediyorum..gazeteyide destekliyeceğiz.Trabzon'da çok gazete var ama hep aynı yüzleri aynı simaları görmekten bıktık ..daha çağdaş bir anlayışla kimsenin adamı olmayan bir gazetenin ihtiyacı var bu kentin ... tebrikler HABER61
turgayduzgun 12 yıl önce
Sayın Haber61 yetkilileri önçelikle tebrik ederim sizleri bugüzel çalışmalarınızdan dolayı, Trabzon haberciliğine yeni bir renk yeni bir boyut kazandırdınız. Ayrıca gazete olarakta yayın hayatına devam edeceğinizi öğrenmemiz bizleride sizler kadar sevindirmiştir şüphesiz.Yanlız gazetenizi İstanbul'daki gazete bayilerden alabilçekmiyiz.

Başarılar diler saygılar sunarım..
karsiyanlal 12 yıl önce
burada yaptığınız yayında internetten kazanç sağlayabilirsiniz bilmiyorum gazete gerçekten büyük maliyetler alacak bir iş altından çıkacaksanız hayırlı olsun diyorum ama ben hiç sanmıyorum :(( başarılar
turgay 12 yıl önce
Cok güzel olur, yani tutulurda.

Bi hesaplayin, canim Trabzonumun yüzde 40 nüfüsü Avrupada.

Burda Avusturyada, yaklasik 200 bin var, bide almanyayi düsünün.

Yaz aylarinda, yabanci plaka azmi Trabzonda.

Benim demek istedigim, avrupaya dagitim olsa tutulur.

tesekkürler
gençağa 12 yıl önce
inşallah önyargılı ve hükümet yalakalığı yoktur.dostoğru tarafsız birikimli kültürlü köşe yazarları olmalıgerisini zaten yetrince yapıyosunuz.atatürk ve cumhuriyet esas çizgi olmalı.
koksal 12 yıl önce
yazılı basına rek kadıcağınıza inanıyorum başarılar diliyorum
hüser 12 yıl önce
sadece doğruları yazan bir gazete olmanız temennisiyle yayın hayatınızda basarılar diliyorum...
mehmet sari 12 yıl önce
insaallah avrupayada acilir sevindim valla ama insaallah her kesime esit davranir öyle olacaginada inaniyorom habaer 61 zaten cok genis kitlelere hitab eden site dilerim gazete de öyle olur hayirli olsun sevindim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@