banner539

banner526

banner533

banner513

"Adanalı" kasırgası sürüyor

ATV Televizyonunda yayınlanan ve izleyicilerin büyük beğenisini toplayan “Adanalı” dizisi bu akşam yayınlanacak 12. Bölümüyle yine izleyicilerin nefeslerini kesecek.Özay, Türkiye'nin bu yöndeki gerçeğinin inkar edilemeyeceğini belirterek, "Türkiye'de bir

Medya 06.02.2009, 16:36

ATV Televizyonunda yayınlanan ve izleyicilerin büyük beğenisini toplayan “Adanalı” dizisi bu akşam yayınlanacak 12. Bölümüyle yine izleyicilerin nefeslerini kesecek.

Özay, Türkiye'nin bu yöndeki gerçeğinin inkar edilemeyeceğini belirterek, "Türkiye'de bir çok etnik grup var, bir çok inanç var. Herkesi kucaklamak gerekir. Açık olmuş, kapalı olmuş önemli değil. Önemli olan insan ve aynı noktada buluşabilmek.

Dizinin bu akşamki bölümünün özeti şöyle:

Müthiş kovalamacadan sonra Adanalı ve Maraz Ali emniyet e doğru yol alır.  

Sorgu odasında karşı karşıya gelirler. İdil ise 2 banka soyguncusunu etkisiz hale getirip kasiyer kızı kurtarır.Alış veriş için dışarı çıkan Sofia'nın başına beklenmedik olaylar gelir. Dvd ci Fikret ve Matador İsmail ise kelepçelerden kurtulmak için Maraz Ali'nin oto yıkmasına gider.

Yorumlar (2)
kalecikli 12 yıl önce
bizamanlar burada kolbastı diye bir filmin çekileceği haber yapılmıştı çekilecek mi ya da ne aşamada yani haber çıktı sonrada ses seda yok...millet olarak TÜRK milleti şehirler bazında da TRABZON un aslında film çekmek için yüzlerce konusu var ama ne milletimiz adına bi istanbul un fethini yada şehrimiz adına ne kolbastımızı horonumuzu ya da futbolumuzu beyaz perdeye dökemedik inanın bukadar mazeme sivas ya da kayseride felan olsaydı onlar film çekmekle kalmaz serilerini çıkartırlardı değerlerimize sahip çıkmalıyız ve dışarıya iyi lanse etmeliyiz...
star.yunus 12 yıl önce
hangi adanalı fırtınası ya bu akşam karadeniz fırtınası var kim izler adanalıyı bizden trabzonsporum esecek bu akşam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@