Öğrenciler yağmur duası yaptı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde eğitim-öğretim veren Niyazi Üzmez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri "Şemsiyeni de al gel gel" sloganıyla uzun süredir yağmur yağmayan ilçeleri için yağmur duası yaptı.

Manisa 17.11.2017, 17:02
Öğrenciler yağmur duası yaptı
Turgutlu Niyazi Üzmez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve okul idaresi tarafından İstiklal Marşı töreni sonrasında yağmur duası yapıldı. Turgutlu'da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ve uzun süredir yağmur yağmaması nedeniyle okul tarafından "Şemsiyeni de al gel" sloganı altında yağmur duası programı düzenlendi. Dua öncesinde konuşan Okul Müdürü Ahmet Güner, "Genel müdürlüğümüzün projesi kapsamında duanın hayatımızdaki önemi konusunda bugün yağmur duamızı yapmak için toplanmış bulunmaktayız. Öğrencilerimize duanın önemini anlatmak ve vurgulamak için 'Şmsiyeni de al gel' sloganı ile etkinliğimizi düzenliyoruz. Katılan herkese teşekkür ediyoruz. Dualarımızın kabul olması ve dileğiyle" dedi. 

Okul müdürünün konuşması sonrasında yağmur duası yapıldı. Programa, AK Parti İlçe Başkanı Mürşit Gedizli ve veliler de katıldı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@