Kedi ölüsünü bebek cesedi sandı, ortalık ayağa kalktı 

Manisa’da park ve bahçe işçisinin toprağın altında bulduğu ve bebek cesedine benzettiği poşetin içerisinden kedi ölüsü çıktı.

Manisa 26.09.2017, 18:06
Kedi ölüsünü bebek cesedi sandı, ortalık ayağa kalktı 

Manisa’da park ve bahçe işlerinde görevli bir işçinin parkta çalışma yaptığı sırada toprak altında gömülü olarak bulduğu kedi ölüsünü bebek bedenine benzetmesi ortalığı ayağa kaldırdı. 


Olay, bugün saat 14.00 sıralarında Şehzadeler ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi'nde bulunan Ulupark içerisinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Şehzadeler Belediyesi park ve bahçe işlerinde çalışan Celal Bayram isimli işçi ağaçların diplerini çapalarken toprağın içinde, poşete sarılmış olarak küçük bir ceset buldu. Bulduğu cismin bebek cesedi olduğunu sanan Celal Bayram, durumu ilk olarak amirine bildirdi. Amirinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri geldi. Yapılan inceleme sonrasında poşetin içerisindekinin bebek cesedi değil, kedi ölüsü olduğu tespit edildi. Olay yerinde gazetecilere konuşan işçi Celal Bayram, ağacın dibini çapa yaptığı sırada makinesine bir şeyin takıldığını anlatarak, “Ne olduğunu anlayamadım. Bebek cesedi olabileceğini düşünerek durumu şefime bildirdim. Şefimin ihbarı üzerine olay yerine polis geldi. Yapılan inceleme sonrasında Allah'a şükür ki poşetin içinden bebek değil kedi ölüsü çıktı” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@