7m


7m

hyundai

Tom Cruise'dan şok sözler: Özel güçlerimle kanseri iyileşirdim

Ünlü Holywood yıldızı Tom Cruise, özel güçleriyle oyuncu Val Kilmer'in kanserini iyileştirdiği sözleriyle şok etti.

Magazin 13.07.2018, 15:31
Tom Cruise'dan şok sözler: Özel güçlerimle kanseri iyileşirdim

Bir yandan fiziksel olarak yıllara meydan okumasıyla bir yandan da kızı Suri'ye karşı sergilediği ilgisiz tavırlarıyla gündemden düşmeyen Tom Cruise şimdi de çarpıcı açıklamasıyla konuşuluyor.

Birçok Hollywood ünlüsünün de üyesi olduğu Scientology tarikatının önde gelenlerinden biri olan 56 yayındaki Cruise, "sahip olduğu özel güçler sayesinde" gırtlak kanseri olan Kilmer'ı iyileştirdiğini söyledi. Tom Cruise "Val Kilmer ile çalışmak özel bir deneyimdi" dedi. Aktör, Kilmer'ın gerçekten iyi olduğunu da sözlerine ekledi.

İnternetteki radaronline adlı sitede yer alan habere göre, Scientology üyesi bir kaynak "Tom Cruise, dokunuşuyla yaraları ve hastalıkları iyileştirebildiğini" ileri sürdü ve bu özelliğini rol arkadaşı Val Kilmer üzerinde de denedi. Anlatılanlara göre Cruise'un dokunuşlarıyla uyguladığı kısa seansın ardından Kilmer kendini daha iyi hissetmeye başladığını söyledi. Cruise da rol arkadaşının "gayet iyi olduğunu ve iyileştiğini" belirtti. Cruise, bu iyileştirici özelliğini kendisi üzerinde kullandığını da söyledi.

Cruise bir röportajında film setinde kaza geçirdiğini ve ayak bileğini kırdığını anladığını belirterek "Çevremdekiler benim ne zaman iyileşip çekime geri dönebileceğim, aksiyon sahnelerinde koşabileceğim konusunda endişeliydi. Ama onlara kısa sürede iyileşeceğimi söyledim. Gerçekten de öyle oldu. Herkes benim aylar boyunca tedavi göreceğimi düşünürken birkaç haftada tekrar eski halime döndüm" diye konuştu.  

Tom Cruise'dan şok sözler: Özel güçlerimle kanseri iyileşirdim


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@