7m

7m

hyundai

tamfinans

Şarkıcı Kurtuluş Kuş'a tecavüz suçlaması!

Son dönemlerde popüler olan şarkıcı Kurtuluş Kuş hakkında tecavüz suçlamasında bulunuldu. Hayranı, Kuş'un kendisine tecavüz ettiğini iddia etti.

Magazin 01.04.2022, 10:58
Şarkıcı Kurtuluş Kuş'a tecavüz suçlaması!

Son günlerde sosyal medyada ve konserlerde gençlerin yeni gözdesi haline gelen genç popçu Kurtuluş Kuş'un, konser için gittiği Aydın'da İzmirli bir hayranına otel odasında tecavüz ettiği iddia edildi.

"ALKOLLÜ OLMASINDAN YARARLANARAK..."

YeniAsır'dan Fatih Şendil'in haberine göre;

genç şarkıcı hakkında suç duyurusunda bulunan B.Ö. psikolojik tedavi görürken, yakınlarının kendisine zarar vermemesi için bir saniye bile yanından ayrılmadığı öğrenildi. Hayranı olduğu Kurtuluş Kuş'la sosyal medya üzerinden iletişim kuran ve daveti üzerine Aydın'a giden 21 yaşındaki genç kız, şarkıcının alkollü olmasından yararlanarak kendisine tecavüz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Şarkıcı Kurtuluş Kuş'a tecavüz suçlaması!

"BAKİRE OLDUĞUMU SÖYLEYEREK YALVARDIM"
İfadesine başvurulmak üzere arandığı öğrenilen Kurtuluş Kuş'un hayatını kararttığını belirten B.Ö. "Kendisi bana sarıldığı anda bakire olduğumu söyleyerek yalvardım. Ama ellerimi zorla tutup tecavüz etti" dedi. Tecavüzün ardından genç popçunun "Sonra belki evleniriz. Ağlama, hadi git" dediğini anlatan genç kız, "Babamın başı belaya girmesin diye anlatmayacaktım ama durgunluğumdan şüphelenince anlatmak zorunda kaldım" ifadesini kullandı.

"ASLA PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ"
Genç kızın avukatı Fatih Seyfikli ise ellerinde her türlü rapor ve ifadelerin olduğunu belirterek, "Kendisine sanatçı diyen Kurtuluş Kuş'un hukuk çerçevesi içinde asla peşini bırakmayacağız. 21 yaşındaki bir genç kızın hayallerini çalmanın bedelini ödeyecek" dedi.


Yorumlar (6)
.... 2 ay önce
Otel odasında ne işin vardı senin kızım. Akılsız mısın, komplocu anlayamadım.
Eren 2 ay önce
Babana anlatsaydın o zaman deseydin babacığım otel odasına gittik beraber sonra şaaptık anlaşamadık (: komedi resmen !
ŞEMS 2 ay önce
Böyle edepsizlikleri yayınlamak yasak olmalı, çünkü; böyle namussuzlukların medyada ilan edilmesi, haber yapılması, birnevi teşvik yerine geçer, edep diye birşey var, bunlar namussuz.
trabzon61 2 ay önce
duyulmasın daha rahat yapılsın diye mi? zihnine...
mustafa mercan 2 ay önce
mevzu derin hikaya sikayet etmeyeceksin mademki beraber alkol aliyorsun odana kadar geliyor sikinti ne gitma icme odana alma beter ol ibret olsun eger dogruysa
usta 2 ay önce
tam bir rezillik. ne olacak şimdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@