7m


7m

hyundai

Mustafa Topaloğlu'ndan Demet Akalın'a tepki

Demet Akalın'ın Aleyna Tilki'yi hedef aldığı paylaşımında "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu ‘Uzay starlığı’..." ifadelerine yer vermesi Mustafa Topaloğlu'nu alev topuna döndürdü.

Magazin 15.05.2022, 21:31
Mustafa Topaloğlu'ndan Demet Akalın'a tepki

Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamasında Demet Akalın'ın 'Kulüp' şarkısının çalması ve bu görüntüleri FİFA'nın paylaşmasının ardından başlayan polemik sürüyor.

Demet Akalın ile Aleyna Tilki'nin arasındaki kavga Mustafa Topaloğlu'nu çileden çıkarttı. 

Mustafa Topaloğlu, Aleyna Tilki'ye tek rakibin Mustafa Topaloğlu diyen Demet Akalın'ı yerden yere vurdu. 

Kutlamalarda şarkıları çalınan Demet Akalın ise "Adamlar beni dünya starı yapacak! Aleyna duymasın. Hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş? Önemli olan don değil şarkıymış. Tek rakibin Mustafa Topaloğlu ‘Uzay starlığı’... Sakin ol şampiyon! FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır​" ifadelerini kullanarak Aleyna Tilki'yi hedef aldı. 

"BİR İNSAN BU KADAR MI SAYGISIZ OLUR!"

Sosyal medya paylaşımında adı geçen Mustafa Topaloğlu ise Akalın'ın sözleri üzerine adeta çılgına döndü. "Bir insan bu kadar mı saygısız ve şuursuz olur ya? Sen beni ağzına alacak kadar gerçek bir sanatçı mısın? Nerede yaşadığını bilmeyen aptal. Aklı sıra beni aşağılamaya çalışıyor, boş konuşuyor." dedi. 

"SEVİYENİN DÜŞECEĞİNİ TAHMİN ETMELİYDİM"

Aleyna Tilki de yaşananların ardından yayınladığı son mesajda, "Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine ,onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim" sözlerini dile getirdi.

Mustafa Topaloğlu'ndan Demet Akalın'a tepki


Yorumlar (6)
TS'li 1 ay önce
Akalın sadece "Neymiş? Önemli olan don değil şarkıymış." dese kafiydi...
Eren 1 ay önce
Topaloğlu niye çağrıldı ki zaten.
Kemalettin 1 ay önce
Topaloğlu boş konuşmasın Demet Akalın kırmızı çizgimizdir artık!!!
ziyaretçi 1 ay önce
FİFA Demet Akalını değil Trabzonsporu ve taraftarının kutlamalarını paylaştı. Burda Demet Akalının direkt kendisi paylaşılmış gibi algı yapması da yanlış bence.
haydar 1 ay önce
Bildiğim kadarıyla Demet Akalın'ın dedesi Trabzonlu, Uzaylının bir tarafı Tonyalı, tilki zaten Oflu olur. İyi mi siz birbirine girin ve fener işi bitirsin.
Ercannn 1 ay önce
İsmail Türüt ve Mustafa Topaloğlu da bu kutlamalarda yer almalıydı. Bu polemik te gereksiz bir şey. hele Tilki (Rizelidir-oflu değil) hariçten gazel okuyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@