7m

7m

hyundai

Meriç Erkan'ın son hali şaşırttı! Yeni adı Mahmut Erkan

Ahu Tuğba'nın unutulmaz aşkı Meriç Erkan bir döneme damga vuran isimlerin arasındaydı. İlginç dansları ve katıldığı izdivaç programlarıyla da adından söz ettiren Meriç Arkan son haliyle şoke etti. Meriç Erkan maneviyata yöneldi, sakal bıraktı, sarık taktı. Bununla da yetinmeyen Erkan adını bile değiştirdi. Meriç Erkan katıldığı Esra Erol programını da unutmadı.

Magazin 10.02.2022, 10:30
Meriç Erkan'ın son hali şaşırttı! Yeni adı Mahmut Erkan

Esra Erol'un izdivaç programına katılan, bir dönem danslarıyla gündem olan Ahu Tuğba'nın sevgilisi olarak da tanınan Meriç Erkan maneviyata yöneldi. İlginç danslarıyla hafızalara kazınan Meriç Arkan'ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

Meriç Erkan maneviyata yöneldikten sonra giyim tarzını, imajını değiştirdi, yetmedi adını da 'Mahmut' olarak değiştirdi. "Ben aynı adamım ama hayat insanı başka taraflara geçiyor. İslamiyete daha uygun şekildeyim. Bu şekilde çıkmak istemedim. Görüntümüzden mutluluk duyuyoruz. Bu Rabbimle aramdaki hesaplaşma" diyen Meriç Erkan "Nasıl yaşamışız böyle? Kimseyi yadırgamıyorum biz de bu yoldan geçtik" dedi.

 Meriç Erkan'ın son hali şaşırttı! Yeni adı Mahmut Erkan

ESRA EROL'UN PROGRAMINI UNUTMADI
Meriç Erkan "En son kefeni giyeceksin. Bu kadar lüks araçlardan sonra en son cenaze arabasına gireceksin. O güzel köşklerden sonra kabire. Mahmut Erkan'la güvende olduğumu hissettim" yorumunda bulundu.

 Meriç Erkan'ın son hali şaşırttı! Yeni adı Mahmut Erkan
"İnceleyerek görerek sonunda bu kararı verdim" diyen ünlü isim Esra Erol'a katıldığı programı anlatarak "Hepsi kurguydu" dedi.

Meriç Erkan kutlamalara katılmadığını da söyleyerek "Ben bir bayanla bir araya gelmiyorum" yorumunda bulundu.

Mynet


Yorumlar (3)
Ekin 4 ay önce
Asıl paranın nerede olduğunu yeni fark etmiş kral, asıl şov şimdi başlıyor :D:D
kk 4 ay önce
çok yerinde bir tespit
Ee 2 ay önce
Ölüm var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@