7m

Çapkınoğlu

Mehmet Ali Erbil'in son durumu nasıl?

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili kardeşinden açıklama geldi

Magazin 02.11.2018, 21:42
Mehmet Ali Erbil'in son durumu nasıl?

Yaklaşık iki hafta önce evinin banyosunda düştükten sonra 'kaçış sendromu' tetiklenen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunu doktor kardeşi açıkladı. Mali'nin kardeşi, "Mehmet Ali Erbil, yeniden uyutuldu. Tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için." dedi.

Mehmet Ali Erbil, 19 Ekim'de evinde düşerek yaralanmış ve kaburgasının akciğerine battığı tespit edilince acil ameliyata alınmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı 'kaçış sendromu' yeniden nükseden ve durumu ağırlaşan Erbil, ikinci kez uyutuldu.

"YENİDEN UYUTULDU"

Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı: "Bu abimlerin sünneti. Solda Mehmet Ali Erbil sağda Mustafa Erbil ben hatırlamıyorum o günü. Hepimiz hastanedeyiz. Stabil kelimesi durumu en doğru anlatan kelime. Yeniden uyutuldu tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için.

"HİÇBİR ŞEY UZAKTAN GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ DEĞİL"

Sabah bir hanım geldi dualar okuyarak. Abin bana sahip çıktı korudu hep dedi. Bildiğimiz bilmediğimiz çok fazla dokunmuşluğu var. Hiçbir şey uzaktan görüldüğü gibi değil. Zamana ihtiyaç var bu süreçte. Bu sürenin ne kadar olacağını bilemeyiz ama ben inanıyorum bize ve size dönecek. Sezin Erbil bambaşka bir evlat. 16 yıldır atakları yaşadı artık yarı doktor oldu. Yasmin Erbil bu kadar ciddi bir durumu ilk kez yaşıyor. İnşallah güzel haberleri en kısa sürede veririz size."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@