Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hanife Gürdal Trabzonlu Kemal Ayvaz'dan boşandı

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla tanınan Hanife Gürdal ve geçtiğimiz Aralık ayında dünya evine giren fotoğrafçı eşi Trabzonlu Kemal Ayvaz boşandı.

Magazin 16.09.2020, 15:10
Hanife Gürdal Trabzonlu Kemal Ayvaz'dan boşandı

İlk olarak Esra Erol’un sunduğu evlilik programına katılan Hanife Gürdal adını duyurmayı başarmıştı. Esra Erol’un programının ardından Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında da uzun süre gelin adayı olarak kalan Hanife Gürdal sosyal medya paylaşımlarla gündemde kaldı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan gelin adayı 2019 yılının Aralık ayında fotoğrafçı sevgilisi Trabzonlu Kemal Ayvaz’la evlenmişti. Fenomen gelin ve fotoğrafçı eşi 9 aylık evliliklerini sonlandırdı.

boşandılar

Geçtiğimiz günlerde kadın takipçilerine seslendiği videoyla gündeme gelen Gürdal, “Benim gibi İzmir'den Trabzon'a gelin gelen arkadaşlar var mı? Günde en azından bir kahve için dışarı çıkmaya bayılırım. Benimle bir kahve içmek isteyen arkadaşlar var mı? Kocamla vakit geçirmek istemiyorum. Ağlarmışım... Sinirlerim bozuluyor artık. Artık Kemal'le vakit geçirmek istemiyorum gerçekten" ifadelerini kullanarak espri yapmıştı. Gelin adayının esprili paylaşımı gerçek oldu ve çift boşandı.

boşanma

‘KENDİSİNE MUTLULUKLAR DİLERİM’

Haklarında sık sık boşanma haberleri çıkan Hanife Gürdal ve Kemal Ayvaz çifti her seferinde mutlu olduklarını belirtiyordu. Ancak fenomen gelin adayı ilk kez konuya açıklık getirdi. Eşiyle boşandıklarını söyleyen gelin adayı sebebini paylaşmayı ihmal etmedi. Gürdal sosyal medya paylaşımında, “Ağır gelen sorumluluklarım sebebiyle evliliğimizi bitirmiş bulunmaktayız. Lütfen eleştirilerinizi yaparken sağduyulu olmanızı rica edeceğim. Kendisine mutluluklar dilerim.” notunu ekledi.

İşte Hanife Gürdal’ın boşanma açıklaması:

boşanma


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
61 2 hafta önce
Siz kim evlilik kim aha sizin evlilik anlayışınız ağır gelen sorumluluklarım sebebiyle. Sen evliliği çocuk oyuncağı mi sanmıştın. Yazık olsun şov programları seni bekliyor oralarda şov yapmaya devam edersin. Ayip ayıp ayip
Vatandaş 2 hafta önce
Eşini seven sayan her yerde mutlu olur
AHMET TS 2 hafta önce
SALAKLIKTA PİK NOKTASI,
Fuat genç 2 hafta önce
Bunlardan gelin olmaz böyle tipler evlilikleri soğutuyor sen bidaha evlenme bence
millet 2 hafta önce
Genç kızlarımızı çağın vebası yozlaşma safhasına bu ve bunun gibiler getiriyor,sonrada genç kızlarımız bu tipleri örnek alıp hayatlarını mahvediyolar
6100 2 hafta önce
arkadaş memleket meselesi bu kadın kadar gündeme gelmedi
Yusuf 2 hafta önce
Daha çok evlenirsin
Elif 2 hafta önce
Senide haber diye okuyoruz ya pesssss vasıfsız bir insansiniz kadın kadının düşmanı gelde olma midem bulandı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@