7m


7m

hyundai

Gülşen Ordu'ya geldi tepki gösterdi!

Gülşen Ordu'da sunucuya tepki gösterdi.

Magazin 26.07.2018, 14:09

Ordu Belediyesi tarafından düzenlenen konser programına katılan pop müzik şarkıcısı Gülşen, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın çiçek vermek için sahneye çıkacağı sırada sunucunun kendisini "Çorabını çeker misin" diyerek uyarmasına tepki gösterdi. Başkan Yılmaz'dan çiçeğini alan Gülşen, "Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez" dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından dün gece 'Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma ve Dış Cephe Projesi' ile Köprübaşı Meydanı'nın açılışı nedeniyle kutlama konseri düzenlendi. Şarkıcı Gülşen'in katıldığı konser Ayışığı Meydanı'nda gerçekleştirildi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Gülşen'e çiçek vermek için sahneye çıkmadan hemen önce sunucu olan Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde görevli Seyfettin Kızıl, iddiaya göre Gülşen'i 'Çorabını çeker misin' diye uyardı. Ardından Başkan Yılmaz sahneye çıkıp Gülşen'e çiçek verdi. Başkan Yılmaz'a çiçek için teşekkür eden Gülşen sunucunun söylediği sözlere de tepki gösterdi. Bu sırada konuşan Gülşen, "Başkanım bu harika organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel insanı güzel Ordu'da bir arada bulundurmayı bize yaşattığınız için bunun heyecanını, çok çok teşekkürler bütün belediye çalışanlarına da. İnşallah bir sonraki Eylül ayında böyle bir şuursuz sunucu seçmezsiniz. Çünkü ne sanata ne sanatçıya ne size, ne de sizin altınızda hizmet veren hiç kimseye yakışmayacak sözlerle 'Çorabını çeker misin' diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez" dedi.

Konsere katılanlar Gülşen'in bu sözlerine alkışlarla destek verdi.


Yorumlar (9)
merdo 4 yıl önce
sen sanatcimisin gulsen senden olsa olsa iyi bisey olur da demim kendinize sanatci seyini nasil yakistiryosunuz ya ne yaptiniz sanat adina soyunmaktan baska nasil bi eser icra ettiniz sorabilirmiyim acaba?
Bulut 4 yıl önce
Eee ne yapalim orasini burasini acarak oralara geldi kapatmak olmazz.her acan sanatci olsaydi yol kenarli sanatci dolu desene :)
Kuzey 4 yıl önce
Şu yorumlara bakıyorum da yaa kardeşim madem muhafaza karşın seçtiğin belediye başkanı neden gülşeni çağırdı !!! Madem gülşenin sanatcılığını beğen miyorsunuz konsere giden okadar insana hakaret etmiş olmuyor musunuz. gibi gibi gib ben şahsen sunucunun bu saygısızlığını kınıyorum !!
mavi firtina 4 yıl önce
keske carsaf giyerek ciksaydin belediye ödüllenirdi seni.
Mustafa 4 yıl önce
Bu çağda böyle kalitesiz video çekimi mi olur? En ucuz telefon bile full hd kalitesinde video çekiyor artık. Resmen tost makinesi ile çekilmiş gibi.
İsa Sayar 4 yıl önce
Sahneye halkın seçtiği belediye başkanı çıkıyorsa halkın istekleri doğrultusunda hareket edeceksin. Karadeniz muhafazakar bir bölge. Öyle yarım yamalak kıyafetlerle sahneye çıkmanın adı sanat değildir.
Huryeni 4 yıl önce
Sunucunun dili sürcmüs yanlis söylemis, corabini da cikartirmisin deseymis daha cok alkis alirdi herhalde. Yan cehennem yan geliyoruz!
hasan 4 yıl önce
indir o zaman
yasar 4 yıl önce
iş güzarlık yada dunlofluk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@