7m


7m

hyundai

Soylu, Trabzon Günleri'nde

Bakan Soylu Trabzon Günleri'ne giderek Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ile görüştü

Kocaeli 26.02.2018, 11:48
Soylu, Trabzon Günleri'nde

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Tanıtım Günleri’nde Kartepe’de Alo Evlat Hattı tarafından bakımı yapılan Kartepeli büyükleri ziyaret etti. 

İnterteks Fuar Merkezi’nde düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’ne katılan Bakan Soylu, burada Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ile bir araya geldi. Bakan Soylu, Başkan Üzülmez’ den Alo Evlat Hattı’nın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Kartepeli büyükleri ziyaret eden Soylu, umrelerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Kartepeli büyükler ise kendileri ile yakından ilgilenen Soylu aracılığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi ve saygılarını iletti.
Soylu, Trabzon Günleri'nde
Ziyaret sırasında Bakan Soylu’ya Alo Evlat Hattı hakkında bilgi veren Başkan Üzülmez, “Kartepemiz'de yaşayan büyüklerimize, geleceğimiz olan çocuklarımıza, ailelerin temel direği olan kadınlarımıza yönelik birçok projeyi hayata geçirdik. Büyüklerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Her türlü ihtiyaçları ekiplerimiz tarafından karşılanıyor. Büyüklerimizin en fazla istedikleri Umre ziyaretini de Allah’ın izniyle yerine getirdik. Yaşayan tarihlerimize evlat sıcaklığı ile sahip çıkarak, hizmet etmeye memnuniyetle devam edeceğiz. Dünyayı sevgi güzelleştirecek” dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@