Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?

Magazin dünyası Mirgün Cabas ve eşi Tuba Ünsal'ı konuşuyor. Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında Tuba Ünsal ile neden boşandı ayrılık sebebi merak ediliyor.

Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?
banner432

5 yıl önce manken oyuncu Tuba Ünsal ile gazeteci Mirgün Cabas ilişkilerini evlilikle taçlandırmıştı. Geçtiğimiz aylarda mutlu çiftin boşanacakları iddiaları gündeme gelmişti. Tuba Ünsal bugün açıklama yaparak eşiyle ayrılıklarını açıkladı. Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında Tuba Ünsal ile neden boşandılar merak ediliyor. İşte magazin dünyasının konuştuğu olay ve kahramanı...

Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?

MİRGÜN CABAS KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA? TUBA ÜNSAL İLE NEDEN BOŞANDILAR?

Mirgün Cabas, 1971 yılında İzmir‘de doğmuştur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni oldu. Doğuş Yayın Grubu‘nda 15 senedir çalışan Mirgün Cabas 4 Temmuz 2013 tarihinde istifa etti. Mirgün Cabas, Doğuş grubundaki 15 yılında editörlükten haber müdürlüğüne, haber koordinatörlüğünden sunuculuğa kadar çalıştı.

NTV haber kanalında Hakkı Devrim ile sunduğu “Günlerin Getirdiği”, Ruşen Çakır ile sunduğu “Yazı İşleri”, Banu Güven ile sunduğu “24 Saat” ve kendisinin hazırlayıp sunduğu “Mirgün Cabas İle Her Şey” programını ekranlara getirdi.

Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet Gazetesinde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yaptı. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?

MİRGÜN CABAS'IN EVLİLİKLERİ

1.Evliliği: Mirgün Cabas, Radikal yazarı Evrim Sümer ile olan birlikteliğinden Leyla (d.2010) adında bir kızı var.

2.Evliliği: 31 Mayıs 2013 tarihinde oyuncu Tuba Ünsal ile Almanya’nın Berlin şehrinde evlendi. Civan Mert Cabas (d.24 Kasım2013) adında Los Angelas‘ta doğurduğu bir oğlu var.

Oyuncu Tuba Ünsal ile gazeteci Mirgün Cabas çiftinden beklenmedik bir haber geldi. 5 yıl önce Berlin'de dünya evine giren Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal çifti, boşanmadı. Ayrılık iddialarının nedeni henüz bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz senelerde Cabas'ın fotoğraflarındaki kadın aldatma iddialarını akla getirdi. Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı duyuru ile Mirgün Cabas'dan boşandığını açıkladı. 

UZUN SÜREDİR EVLERİ AYIRMIŞLAR

Tuba Ünsal, ünlü gazeteci Mirgün Cabas ile 2013 yılında sade törenle dünyaevine girmişti. 5 yıldır evli olan ve Civan Mert adında bir çocukları olan çift cephesinden üzücü haber geldi. Çift uzun süredir evleri ayırmış ve boşanma kararı almış. Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programında açıklanan boşanma haberi herkesi şoke etti. Geçtiğimiz Ekim ayında Mirgün Cabas sarışın bir güzelle yakalanmıştı. Tuba Ünsal ise, "Selfie yaparken çekilmişler' diyerek eşini savunmuştu. Tuba Ünsal'ın ikinci evliliğinden de Sare Pilevneli adında bir kızı var.

Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?

MİRGÜN CABAS'IN ÖDÜLLERİ

2000 – Çağdaş Gazeteciler Derneği Yılın Gazetecileri

1999 – TV Programı Ödülü (24 Saat)

MİRGÜN CABAS'IN SUNDUĞU PROGRAMLAR

– Günlerin Getirdiği (Hakkı Devrim ile, NTV)

– Yazı İşleri (Ruşen Çakır ile, NTV)

– 24 Saat (Banu Güven ile, NTV)

– Mirgün Cabas İle Her Şey (NTV)

Mirgün Cabas kimdir nereli kaç yaşında? Tuba Ünsal ile neden boşandı?

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 14:45

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner443

banner393