banner526

banner513

Melis Sezen kimdir?

Güzel oyuncu Melis Sezen izleyenler tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Melis Sezen kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Biyografi 09.04.2019, 07:54 04.07.2019, 15:11
Melis Sezen kimdir?

MELİS SEZEN KİMDİR?

2 Aralık 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melis Sezen, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde eğitim görmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci, Dünya Hali, Tilki Yuvası, Şampiyon, Mucize 2: Aşk dizi ve filmlerinde rol alan başarılı oyuncu son olarak Leke dizisinde 'Yasemin Adıvar' karakterine hayat verecektir.

Yasemin Adıvar karakteri hakkında: "Güzel, zarif, duru bir kadın Yasemin. Onunla aynı ortamda olup da onu fark etmemek mümkün değil. Güzel olmanın da ötesinde onu farklı kılan şey duruşu. Yasemin kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, sözünü sakınmayan, inandığı şeyi sonuna kadar savunan, çalışkan, inatçı, kararlı genç bir kadın. Kardeşi Murat   ile birlikte yetimhanede büyümüş. Murat’ın kulakları duymuyor. Murat’ın velayetini almak için uğraşıyor. Bir yandan da Murat’ın ameliyatı için para biriktiriyor. Hukuk okuyor ve aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışıyor. Yetimhaneye geldiği gün tanıştığı Şirin hayattaki en yakın dostu." 

Leke dizisinin 'Yasemin'i Melis Sezen kimdir?

Leke dizisinin 'Yasemin'i Melis Sezen kimdir?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@