İdris Nebi Taşkan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosunda bulunan İdris Nebi Taşkan kimdir? İşte hakkındaki tüm detaylar...

Biyografi 01.04.2019, 11:45 12.07.2019, 14:08
İdris Nebi Taşkan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

İDRİS NEBİ TAŞKAN KİMDİR?

1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelen İdris Nebi Taşkan'ın annesi Serpil Özsavanner'dir. Aynı zamanda profesyonel basketbolcu olan Taşkan, oyunculuk eğitimleri almıştır.

2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile beraber ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu, Poyraz Karayel ve Arkadaşlar İyidir dizilerinde de rol almıştır.

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde 'Civan Yılmaz' karakterine hayat vermektedir.

Civan Yılmaz karakteri hakkıda: Seher’in oğlu; 19 yaşında. İte kaka liseyi bitirmiş ama  sorumluluk sahibidir. Üniversiteye hiç niyetlenmeden para kazanma hedefine kilitlenmiştir.  Evin tek oğlu, annesinin ve babaannesinin göz bebeği, tek erkek çocuk olmasının geleneksel avantajını kardeşler arasında en dokunulmaz ve en az baskı gören çocuk olmakla yaşar. Annesi gibi tok gözlü ve kanaatkar görüntüsüyle annesinin göğsünü kabartır. Ağzına içki sürmez, serserilik yapmaz, akranları gibi kız peşinde koşmaz, çocuk yaşta ekmeğinin peşindedir. Okuldan sonra hem kahvede hem de tamirhanede çalışır. Bitirim, bıçkın bir delikanlıdır. İyi kalpli, tez canlı, şatafata ve lükse karşı gözüken Civan için İstanbul’un başka planları vardır.

Rol aldığı filmler: Özgür Dünya

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@