banner556

Maskesiz gezen kadın polise direndi: Artistliğiniz kime?

Kahramanmaraş'ta polisin kimlik istediği kadın, “Vermiyorum kardeşim gel de al” diye tepki gösterdi.

Kahramanmaraş 12.12.2020, 12:41 12.12.2020, 14:34

Kahramanmaraş’ta maske denetimi yapan polis ekipleri, maskesiz gezen bir kadını durdurup kimlik istedi. Kimlik vermek istemeyen kadın polis ekiplerine, “Vermiyorum kardeşim gel de al” dedi.

Olay, Dulkadiroğlu ilçesi Trabzon Bulvarı’nda yaşandı. Korona virüs tedbirleri kapsamında maske denetimi yapan polis ekipleri, maskesiz gezen bir kadını durdurup kimlik istedi. Polis ekiplerine kimlik vermek istemeyen kadın yoluna deva edip kimlik vermeyeceğini söyledi.

O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Kimlik vermeyeceğini söyleyen kadına çevredeki başka bir kadın tepki göstererek, ‘bizde maskemizi çıkaralım o zaman, bizimki can değil mi’ diye yanıt verdi. Bir müddet tartışma sonrası maskesiz gezinen kadın, kadın polis memuru eşliğinde karakola götürüldü. Kadına maske takmadığı için 900 lira cezai işlem tatbik edilirken, görevli polis memuruna mukavemetten adli işlem başlatıldı.

Yorumlar (11)
Hayat 1 ay önce
Cezasını az bile kesmişler . Umarım hakettiği cezayı bulur , böyle tipler yüzünden devlet maddi manevi zarara uğruyor , şu illet bitmiyor
Reis 1 ay önce
Bu kadar arsız kadın...
Kaptan 1 ay önce
Bu hareket cahilliktir.Devletin görevlisine kafa tutmak ve reddetmek moda oldu.Devletin görevlisine kızmak Millete kızmaktır.
Gkansss 1 ay önce
Kadındaki adiliğe bayağiliğa bakarmısınız.insanin midesini bulandiriyor.herkesin dayısına güvendiği bir toplum haline getirildik son yillarda .Işte devletin geldiği son nokta
Mahir 1 ay önce
900 değil 9000 TL ceza verin
malik 1 ay önce
Polise yaptığı konuşmalar sözler yenilir yutulur cinsten değil.Size gösterecem diyor.Hem suçlu hemde külhanbeyi.Ye cezayıda akıllan.Özelliğin ne sernin bayan.Normal vatandaştan ne farkın var.Aptal olma.
sera 1 ay önce
bu yaptigini başka bir ülkede yapsaydi da görseydi gel al demeyi.
Biri 1 ay önce
Vermiyorum gelde al.....Hımmm
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@