Kavgayı ayırmak isterken canından oldu!

İstanbul'da sabaha karşı otoparkta kavga çıktı.

İstanbul 05.07.2019, 08:41
Kavgayı ayırmak isterken canından oldu!

İstanbul Beyoğlu’nda gece kulübü işleten Burhan Işık ile kız arkadaşı Damla B. sabaha karşı araçlarının bulunduğu otoparka yürürken kavga ettiler.

Işık’ın kız arkadaşını tokatladığı kavgada, sokaktan geçen Emrah Çakmak (29) Burhan Işık’a müdahale edip genç kızı rahat bırakmasını istedi. Emrah Çakmak’ın müdahalesine yumrukla karşılık veren Işık’la Çakmak arasında arbede yaşandı. Işık’tan yana tavır alan Damla B. de “O benim erkek arkadaşım, sana ne oluyor?” diyerek Çakmak’a vurmaya başladı. İki erkek boğuşurken, Damla B. Işık’ın iki arkadaşını olay yerine çağırdı.

Tornavida, taş...
Kısa sürede olay yerine gelen Işık’ın iki arkadaşı, kaçmaya çalışan Emrah Çakmak’a tornavida ve kaldırım taşlarıyla saldırdı. Kafasına kaldırım taşıyla vurulan, vücuduna 7 kez tornavida saplanan Emrah Çakmak öldü. Polis, kamera görüntülerini inceleyerek, kavgayı çıkartan Burhan Işık ile kız arkadaşı Damla B. ve tornovida kullanan Ercümet Ş. (41) ile 30 kiloluk kaldırım taşıyla Çakmak’ın kafasına vuran Tayfur Ş.’yi (30) yakaladı. Çeşitli suçlardan kayıtları bulunan 3 erkek ile Damla B. tutuklandı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@