Kadrosunda Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Menderes Samancılar ve Eylem Yıldız'ın yer aldığı Asmalı Konak dizisinde hayat verdiği 'Dicle' karakteriyle akıllara kazınan İpek Tuzcuoğlu'nun son haline yorum yağdı.

İzmirli oyuncu İpek Tuzcuoğlu, en son 2020 yılında Tövbeler Olsun dizisinde izleyiciyle buluşmuştu. Bir süredir ekranlarda olmayan güzel oyuncuyu görenler ''Zaman sana işlemiyor'' demeden edemedi.Henüz küçük yaşlarda bale eğitimi alan İpek Tuzcuoğlu, İzmir Karşıyaka Lisesi'ni bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na girmeye hak kazandı.

1988 yılında rol aldığı Evlenme Cüzdanı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan yıldız, sonrasında Bizim Mahalle, İntizar, Mirasyediler, Feride ve Evdeki Yabancı gibi yapımlarda oynadı.Türk televizyonlarının unutulmaz yapımları arasında yer alan Asmalı Konak dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan İpek Tuzcuoğlu, yıllara meydan okuyor. 2 yıldır televizyon ekranlarında görünmeyen ünlü oyuncu, şimdilerde kendi YouTube kanalında program sunuyor.

Uzman isimleri ağırlayan İpek Tuzcuoğlu'nun 10 bin abonesi mevcut.

İpek Tuzcuoğlu son haliyle 'yok artık' dedirtti!

Ekranlara dönüp dönmeyeceği merak konusu olan ünlü oyuncu, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi.

İpek Tuzcuoğlu son haliyle 'yok artık' dedirtti!