alexa metrics

banner536

Acı olay! Anne ve çocukları öldü babadan haber yok

Hatay'da kendilerinden haber alınamayan ailenin evine giden polis ekipleri anne ve 2 çocuğunun cesediyle karşılaştı. Askeri personel olan babadan ise haber alınamıyor.

Hatay 30.09.2021, 08:37 30.09.2021, 08:45
Acı olay! Anne ve çocukları öldü babadan haber yok

Hatay'ın İskenderun ilçesinde evde ölü bulunan anne ve 2 çocuğunun cesedi morga kaldırılırken askeri personel baba’dan haber alınamıyor

Hatay'ın İskenderun ilçesinde evde ölü bulunan anne ve 2 çocuğunun cesedi savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Anne Aynur Mert (41), çocukları Aleyna (16) ve Ahmet Ali'nin cesedi, cenaze aracıyla İskenderun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cenazelerin evden çıkarılışını komşuları gözyaşları ile izlerken ailenin kavga geçimsizlik gibi hallerini görmediklerini söylediler.

Öte yandan askeri personel olan baba Turgay Mert'ten haber alınamazken, anne ve çocuklarının zehirlenerek öldüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

Denizciler Mahallesi'nde bir apartmanda yaşayan anne ve 2 çocuğundan haber alamayan yakınları polisi aramış, ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler, girdikleri evde anne ve 2 çocuğunun cansız bedenini bulmuştu.


Yorumlar (3)
Selim Gedikli 4 ay önce
Zorluoğlu başkan elinden geleni yapıyor. Tabi ki eleştiri yapalım ama yıpratıcı olmayalım. Başkanımızdan, çevre yolu ve tren yolu için Cumhurbaşkanıyla görüşüp destek almaya çalışmasını rica ediyoruz.
şefik 4 ay önce
Raylı Sistem, Akçaabat-Yomra arası açil yapılmalı. Aklın yolu bir. Şöferler Odasınını adı Şöferler ve Raylı Sistemler Odası diye değiştirilmeli ve buradaki şöferlerin raylı sistemlerde görev alınması sağlanmalı
şefik 4 ay önce
KÖYLERİMİZDEKİ BİR ÇOK EVİN DIŞ CEPHELERİ HALİHAZIRDA TUĞLADIR BU DURUM GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNE, VATANDAŞIN ISINMASINA VE TURİZMİN İVMELENMESİNE ENGEL TEŞKİL ETMEKTEDİR. LÜTFEN BELEDİYE OLARAK BİR ÇALIŞMA BAŞLATILMASI YOLLARIN VE EVLERİN DURUMLARININ ENVANTERİNİN ÇIKARILMASI, HEM DANIŞMANLIK HEMDE EVİNİ DOĞAL TAŞ YADA MANTOLAMA İLE KAPLAYACAK KİŞİLERE ÇİMONTO, KUM ÇAKIL VB. YARDIMLAR YAPILMALI

Gelişmelerden Haberdar Olun

@