banner491

Trabzon'a turizm fuarı!

13–16 Ocak 2011 tarihleri arasında Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde açılacak olan Karadeniz Turizm ve seyahat Fuarına Türkiye’nin yanı sıra Dünyanın birçok ülkesinden tur operatörleri ve seyahat acentelerinden satın almacıları davet edildi Turizm sektör t

Trabzon'a turizm fuarı!

13–16 Ocak 2011 tarihleri arasında Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde açılacak olan Karadeniz Turizm ve seyahat Fuarına Türkiye’nin yanı sıra Dünyanın birçok ülkesinden tur operatörleri ve seyahat acentelerinden satın almacıları davet edildi

 

Turizm sektör temsilcisini bir araya getirecek olan Karadeniz Turizm Fuarına

İran - Ürdün – Azerbaycan – Rusya – Suriye – Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan -  Almanya – Fransa –İtalya – İngiltere – Irak – Bulgaristan – Ukrayna – Polonya –Suudi Arabistan– Yunanistan - Birleşik Arap Emirlikleri –Bahreyn – Cezayir.’den firmalar katılacak.

 

3 gün sürecek olan Fuar’da hazırlıklar son aşamaya gelirken Tureks Fuarcılık Proje yönetmeni Recep Köymen, Dünyanın bir çok ülkesinden fuara katılım olacağını belirterek “ Özellikle bölge açısından çok önemli bir organizasyon olacak.3 gün boyunca dünyaca tanınmış bir çok firma burada olacak. Bölgeyi iyi tanıtabilirsek Trabzon ve Karadeniz bölgesi turizm cenneti olabilir. Buraya Türkiye’den katılan firmalar yabancılarla doğru bağlantılar yaparsa bölgeye turist akını olur. Ayrıca turizm yetkilileri burada yapacakları gezi ve incelemelerle de bölgeyi tanıyacaklar. Buda iyi bir tanıtım olur. Tureks fuarcılık olarak bölgeye önemli bir hizmet yaptığımızı düşünüyorum” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
han_gar
han_gar - 9 yıl Önce

abu tıcaret merkezını yaptıkları zaman bı dunya adam dedıkı...la orda yatırımmı yapılır..kım gıder oraya..sehıre cok uzak...nafıle yatırım...bızım paramızı carcur edıyorlar...şimdı hastane ıcınde boyle dıyorlar...bu yıri kelleler ne zaman akıllanacaklar?

SIRADAKİ HABER

banner441