Şehit sayısı yükseldi - Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit sayısının arttığını söyledi.

Şehit sayısı yükseldi - Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Milletvekilleri Buluşması programında yaptığı açıklamada Şehit sayısının 36'ya yükseldiğini söyledi.

Erdoğan, "Şehit düşen her evladımızın acısı yüreğimizi dağlıyor. Bin yıldır bu topraklarımızı vatanımız kılmak için yürüttüğümüz mücadeleyi verdiğimiz sayısız şehitler kervanına bunu da ilave etmemiz gerekiyor. Ve şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmayacak. İdlib harekatımızda önceki gün vermiş olduğumuz 36'ya çıktı. 20 günlük harekat boyunca vermiş olduğumuz şehitlerin ailelerine şahsım, milletim adına baş sağlığı dilerken milletimizin de başı sağ olsun diyorum" dedi.

REVİZE EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolmabahçe'de İstanbul milletvekilleriyle yaptığı toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İdlib'de Esed rejiminin gerçekleştirdiği hain saldırıda şehit askerlerimizin sayısının 36'ya yükseldiğini söyledi ancak Cumhurbaşkanlığı, konuşma metninde düzenlemeye giderek Erdoğan'ın ifadesini "Şehit sayımız 34'e yükseldi" şeklinde revize etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 13:56
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Olli
Olli - 1 ay Önce

Adam 48 saat sonra kamaralarin karsisina gecti, simdide diyorki putin köpegiyle anlastik, demek bunun icin 54 sehid vermemiz gerekiyormus, yaziklar olsun sizlere

Civanım
Civanım @Olli - 1 ay Önce

Saçma sapan konuşmayın sizin için çokmu önemli şehit sizin için rant Erdoğan düşsünde ne olursa olsun

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Sayin erdogan inşAllah kendi oglunuzuda şeyit verirsiniz. Sağlamlık raporunu alırsınız yollayin askere. Yazık günah bukadar seyidimize

abbas
abbas - 1 ay Önce

devlet aklını öldürdünüz. milli savunma bakanı operasyon üstünde nasıl askerlere şurayı vurun burayı vurun diye emir veriyor. bu ordunun kara kuvvetleri komutanı yok mu. hava desteği olmayan sıkışık bir alana nasıl askerlerimizi gönderiyorsunuz. rusyanın haberi yok mu bu işten şimdi oturup ne anlaşması yapacaksınız rusya ile

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

"Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür." vesselâm

Yaşar Dursun
Yaşar Dursun - 1 ay Önce

Kendi çocukların rahat, onların sorunu yok. Türkiye için hepimiz canımızı veririz, ama şuan Türkiye için mi ya da senin için mi savaşıyoruz. Son on senede suriyalan verdiğin her karar yanlış çıktı, ve bunun bedelini maalesef bu vatanın çocuklarına ödetiyor sun. Artık senen geri çekilme zaman geldi. Geç bile. Erdoğan giderse yerini kim dolduracak diyenler var mış, Türk milleti ne osmanlar, muradlar, mehmetler, Süleymanlar, Mustafa lar görmüş, bir Tayyip kalmış sa, ne yazık bize.

Mantıklı
Mantıklı - 1 ay Önce

“Askerlik yan gelip yatma yeri değil”. “Sayın Apo aldığı kellerin hesabını veriyor”. Bu cümlemer size ait, Bay Erdoğan ..

SIRADAKİ HABER

banner513