Paris Hilton Diyarbakır'a geliyor

Diyarbakır'da 2006 yılından bu yana otel açmayı planlayan Hilton Otelleri 20 milyon dolarlık yatırımı başlattı.Dicle vadisine hâkim noktada 5 dönümlük arazi üzerine inşa edilecek 5 yıldızlı otel, 11 kat ve 182 oda kapasiteli olacak.‘DÜNYAYA TANITACAK’Hilt

Gündem 29.12.2010, 21:26
Paris Hilton Diyarbakır'a geliyor

Diyarbakır'da 2006 yılından bu yana otel açmayı planlayan Hilton Otelleri 20 milyon dolarlık yatırımı başlattı.

Dicle vadisine hâkim noktada 5 dönümlük arazi üzerine inşa edilecek 5 yıldızlı otel, 11 kat ve 182 oda kapasiteli olacak.

‘DÜNYAYA TANITACAK’

Hilton Oteli’nin inşaatının 18 ayda bitirileceğini söyleyen Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, otelin açılışına Paris Hilton’u davet edeceklerini açıkladı.

Ebedinoğlu, “Özelikle açılışa Hilton’un vârisi Paris Hilton’un katılması için Türkiye Otelciler Derneği ve Hilton Otelleri yönetim kurulu başkanları ile girişimler başlatacağız. Paris Hilton’u Diyarbakır’a getirebilirsek surlarımızı tüm dünyaya tanıtmış olacağız” diye konuştu.

 

Yorumlar (3)
çakıro 10 yıl önce
gelsin onuda taşa tutarsınız siz
Adanali 10 yıl önce
Cakiro denilen şahıs bu yorum sana! Sen ve senin gibi örümcek kafalılar yüzünden bu ülke bu duruma düşüyor! Gecen seneki kupa macında bizi Urfa'da tasladilarmi yoksa ciceklerlemi karşıladılar! Çıkar su at gozluklerinide öyle yorum yap!
MUSTİ 10 yıl önce
adanalı çok doğru söylemişsin bence insanlar birşey yaptıklarında yüzlerine vurulmaz sen ilk önce terbiye al çakıro bilep bilmedn konuşma

Gelişmelerden Haberdar Olun

@