banner491

Okan Bayülgen'e Trabzon sorusu

Kanal D'nin cumartesi geceleri yayınlanan programı Disko Kralı'na dün gece 'Behzat Ç.' dizisinin Oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Ayça Eren katıldı. Programın bir bölümünde Ankaralı ve istanbullu tiyatrocuların farkları anlatılırken, Erdal Beşikçioğlu'nun

Okan Bayülgen'e Trabzon sorusu
banner432

Kanal D'nin cumartesi geceleri yayınlanan programı Disko Kralı'na dün gece 'Behzat Ç.' dizisinin Oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Ayça Eren katıldı. Programın bir bölümünde Ankaralı ve istanbullu tiyatrocuların farkları anlatılırken, Erdal Beşikçioğlu'nun Okan Bayülgen'e sorduğu soru, ünlü şovmeni zor durumda bıraktı.

Mesleğini ve yurdunu seven Ankaralı Oyuncuların gündeme geldikten sonra kariyerini unuttuğunu ifade eden Okan Bayülgen'e karşı çıkan Beşikçioğlu, televizyon ile beraber önceki yaşantısını devam ettirebildiğini söyledi.

"Trabzon DEVLET TiYATROSUNDAN NEDEN AYRıLDıNıZ?"

Tartışmanın ilerleyen bölümünde, 1994 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu'ndan istifa edip, radyo ve televizyon alanında kariyerine başlayan Okan Bayülgen'e 'Neden ayrıldınız?' sorusunu soran Beşikçioğlu, beklediği cevabı alamadı.

Yıllardır arkadaşları arasında bu tartışmayı yaptıklarını belirten Erdal Beşikçioğlu'na karşılık, Okan Bayülgen "Tepemi attırdılar, Bunu kuliste konuşalım." diyerek konuyu kapatmaya çalıştı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Bende şimdi merak ettim doğrusu.Yanlış yapanmı oldu sana Okan.Ne oldu anlatsana.Kulis arkasına kaçma.:))

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

okanın o programını izledim nevzat ç yi madara ediyor onunla kafa yapıyordu ama okana enson bir soru sordu okan apışıp kaldı.doğrusu herkes merak etti neden trabzon tiyatrosundan ayrıldı apar topar konuyu değişti.bir bit yeniği var.

banner441

banner472