banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hadım mı geliyor?

Bekir Bozdağ ve Abdulhamit Gül'den flaş açıklamalar! Son dakika açıklamasına göre çocuk istismarına yönelik yaptırımlar görüşülüyor

Gündem 20.02.2018, 11:58 20.02.2018, 12:07
Hadım mı geliyor?
Haber61 Haber Servisi

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ yaptığı son dakika açıklamasına göre çocuk istismarcılarına yönelik bazı yaptırımları görüştüklerini söyledi.

Bozdağ " Hadım da dahil olmak üzere bazı yaptırımları görüşüyoruz" dedi.

Ayrıca Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de yaptığı açıklamada "Kimyasal hadım gündemimizde" ifadelerini kullandı

ADANA'DAKİ OLAY BÜYÜK YANKI UYANDIRDI! NE OLMUŞTU?

Adana’da geçen cumartesi sokak düğününde eğlenen 4 yaşındaki B.Ç. yoruldu. Annesi küçük kızı düğün evinde uyutup dışarı çıktı. Düğüne katılan komşulardan evli ve 1 çocuklu Sedat Keser (20) eve girip küçük kıza tecavüz etti. Çıplak Sedat Keser ve çocuğu gören bir kişi haber verince mahalleli sapığı yakaladı. Linç etmek istediler. Kaçmaya çalışan Sedat Keser’i polis kısa sürede yakaladı. Evde çıplak yakalanan zanlı çarşafa sarılıp sağlık kontrolüne götürülmüştü.

‘KÜÇÜK KIZ AĞLIYORDU’

Hastaneye kaldırılan küçük kız kanaması durmayınca ameliyat edildi. Tutuklanan ve başka bir ildeki hapishaneye sevk edilen zanlı tek kişilik hücreye konuldu. Evi taşlanan zanlının eşi ve çocuğu korumaya alındı. Ayakkabı boyacılığı ve hurdacılık yapan Sedat Keser “Davetli olmadığım halde düğüne gittim. Alkollüydüm. Olayı gerçekleştirdim. Kız o sırada ağlıyordu” dedi.

 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
yasar 3 yıl önce
bu tür suç ve suçlular için verilmesi gereken HADIM VEYA İDAMDIR. Bu suçu işlemeye hiç kimse cüret edememeli.
İbrahim çevik 3 yıl önce
Aileden sorumlu kadın olan bir bakanın, bir olayla bir şey olmaz dediği bir ülkede daha çook böyle haber okuruz. Milletin malı namusu bu hükümete bu devlete emanettir. Emanete hıyanet edenleride hadım etmeli. Etmeliki suç oluşmadan önlem alsınlar.
Yusuf 3 yıl önce
Hadım yetmez bu pislikleri tam temizlemek lazım asılmaları en doğrusudur dünyadan yok edilmeleri lazım
Ofli 3 yıl önce
La idam edin bu pislikleri
EMİR61. 3 yıl önce
BU HADDİNİ BİLBEZ HADSİZLERE HADDİNİ BİLDİRMEYEN İDARECİLERİ ALLAH CC HAVALE EDİYORUM,MADEM Kİ HERKES İKİ DUDAĞI ARASINA BAKAN CUMHUR BAŞKANINI GÖREVE DAVET EDİYORUM.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@