7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: O terörist etkisiz hale getirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu "Doktor Hüseyin" kod adlı Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Gündem 06.06.2021, 16:56 06.06.2021, 17:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: O terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin terörle mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Milli İstihbarat Teşkilatı ve Güvenlik Güçleri tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen çalışma sonucu, PKK'nın bir üst düzey yöneticisi daha etkisiz hale getirildi.

"MAHMUR'UN KULUÇKA MERKEZİ OLARAK KULLANILMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu "Doktor Hüseyin" kod adlı Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini şu sözlerle açıkladı:

"Doktor Hüseyin" kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı'mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi. Bu başarılı operasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma Milletim adına teşekkür ediyorum. Hain ve bölücü örgütün Mahmur'u terörün "kuluçka merkezi" olarak kullanmasına müsaade etmeyecek, terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz."


Yorumlar (3)
yakun 1 yıl önce
Bu gidişle seçimlerde; TRT' ye çıkaracak pkk lı terörist bulamayacaklar.
Garip38 1 yıl önce
Yakunnn yakunnn , sizin zihniyetle kol kola her gün zaten kol kola gezip tv lere demeç veriyorlar şer ittifakı olarak ne gerek var TRT ye dimi canım
Ercan 1 yıl önce
Siz de hep beraber dışarı salarsınız sağ ve kodese olanları ! Ne de olsa Hdp desteğinin karşılığını istetecek Zillet İttifakınızdan !!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@