Bakan Koca duyurdu! Alarm veren il için yeni tedbirler yolda

Bakan Koca İstanbul'daki vaka artışına dikkat çekti.

Gündem 22.10.2020, 22:02 22.10.2020, 22:11
Bakan Koca duyurdu! Alarm veren il için yeni tedbirler yolda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da Koronavirüs'teki hasta seyrinin konuşulduğu toplantıya dair paylaşımda bulundu.

Bakan Koca paylaşımında, "İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Sn. Zafer Aktaş, bakan yardımcılarımız, il sağlık müdürümüz, saha koordinatörlerimiz ve başhekimlerimizle birlikte, salgının İstanbul’daki seyrini masaya yatırdık. Devam eden artışa karşı alınacak tedbirleri kararlaştırdık." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca bir diğer paylaşımında ise "İSTANBUL’DA VAKA SAYISI Türkiye genelinin %40’ına, Ankara’nın 5 katına ulaştı. Temaslı taramasını, test sayısını artırdık. Salgınla mücadelede, şu an, sizlerin uyacağı tedbirlerden daha güçlü bir silahımız yok. Maskenin önemi arttı. Ve en çetin sınavı kalabalığa karşı vereceğiz." dedi.

Bakan Koca duyurdu! Alarm veren il için yeni tedbirler yoldaTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Muhtar 12 ay önce
Imamoglu,Mansur Yavas,Aksenergelecegin Türkiyesini planlıyorlar
toplanti nasıl yapilirmis göreceksiniz.ayiptir yahu.
ALi 12 ay önce
Bıraksınlar bu işleri yengem alibeyköyde oturuyor istanbul. Kendinden şüphelenip test yaptırıyor eve gidiyor birsey cıkarsa ararız diyorlar 2 gün içinde kadına 1 hafta gibi bi zamanda dönüyorlar pozitifsin diye geliyorlar eve ilaç veriyolar dayımada test yapmadan sende iç diyorlar yengem diyor temaslıları sormıcanızmı yok diyorlar 10 gün sonra dışarı çıkabilirsin ee test yapmayacakmısınız diyor ekip hayır diyor demek istediğim şu hal boyle olunca vaka artışı kaçınılmaz
Adalet 12 ay önce
Akp grup toplantısı gibi!
Imamoglundan cok korkuyorsunuz.
Utanin ,utanacak vicdanınız varsa!
Cübbeli Ahmet 12 ay önce
Birtek Cübbeli Ahmet eksik!birde Akpli kapıcı .
Allahtan korkun .
Selim sis 12 ay önce
Almanya’da yapılan bir araştırmada okulda 8 saat takılan maskede 84 çeşit bakteri ve 4 çeşit mantar tespit edilmiş ne olacak bu durumun sonu lanet olsun bunu çıkaranlara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@