Bakan Koca açıkladı! İşte koronavirüste son durum

Bakan Koca Son durumuma ilişkin açıklama yaptı.

Bakan Koca açıkladı! İşte koronavirüste son durum

Haber61 Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son durumu açıkladı. 

Bakan Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Test sayımız dün 5.035’ti. BUGÜN 7.286 olarak gerçekleşti. 1.196 yeni tanı kondu. Hastalar ve temas çevreleri izole edildi. 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı. Sizi ısrarla tedbirleri uygulamaya davet ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 22:54
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
BenDeniz
BenDeniz - 1 hafta Önce

Sizin kanal İstanbul’a verdiğiniz değer insana verdiğiniz değerden daha önemli. Yani kanal istanbulun geçeceği güzergah araplara satıldığı için araplari Türk milletinden daha üstün görüyorsunuz. Ne için vazgeçilemeyecek rant var yeşil dolarlar var.

Vatandaş
Vatandaş @BenDeniz - 1 hafta Önce

Siz hala neyin peşindesiniz? Bu konuda bile siyaset yapıyorsunuz. Adamlar daha ne yapsınlar? Gelin o çok beğendiğiniz Avrupa’da yani İtalya, Fransa veya İspanya’da yaşayın. Görün onlar ne yapıyor!

Ahmet
Ahmet @BenDeniz - 1 hafta Önce

Aynen öyle

Mantıklı
Mantıklı - 1 hafta Önce

Dünyadaki bazı Virologlar ve Profesörlerin açıklamaları şöyle; “ Dünyada çeşitli ülkelerde yılda 25 bin insan Influenza gribinden öliüyor”! “Çin’de neden gerileme var? Çünkü onlar artık fazla test yapmıyorlar”! Kime inanalım?

SIRADAKİ HABER