7m


7m

hyundai

Aylardır bekledikleri haber geldi! Halı sahalar ve kahvehaneler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan kahvehaneler ve halı sahaların açılacağını söyledi.

Gündem 31.05.2021, 20:45 31.05.2021, 20:52
Aylardır bekledikleri haber geldi! Halı sahalar ve kahvehaneler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Haziran'dan itibaren yürürlüğe girecek normalleşme adımlarıyla ilgili açıklamada bulundu. Erdoğan, "Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından merakla beklenen normalleşme adımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vaka ve vefat sayılarının düşmesinin ardından 1 Haziran'dan itibaren kahvehane, çay bahçesi, lunapark, spor salonu ve lunapark gibi işletmelerin sabah saat 07.00'dan itibaren akşam saat 21.00' kadar hizmet vereceğini açıkladı.

SABAH 07.00 VE AKŞAM 21.00 ARASINDA HİZMET VERECEKLER

Kahvehane, kafe, çay bahçesi, lunapark ve spor salonu gibi işletmeler, yarından itibaren sabah 07. 00 ile akşam 21.00 arasında çalışacaktır. Diğer işletmelerle ilgili uygulamalar sürecektir. Açık ve kapalı alanlardaki nikah ve düğün törenleri, belirlenen şartlara göre 1 Haziran'dan itibaren başlayacaktır.


Yorumlar (5)
Deli 1 yıl önce
51 ve batak yasak mı hala ?
Albatros 1 yıl önce
Kumralı kahveleri ve içki satişi yapan yerleri temelli kapatsalar ne iyi olur. Toplumun büyük çoğunluğu buna destekler.
Albatros 1 yıl önce
Sana yasak değil
Aliveli 1 yıl önce
Okey 101 66 hatta pişti bile serbest kardeşim artık uzaya çıkarız bu oyunları oynayarak şimdi yaşasınnnnn ))))
hakan 1 yıl önce
Bunları aylardır kapalı tutuyordunuz. demek ki çok tehlikeli yerlerdi. Peki ne yaptınız da artık açılsın dediniz? Milleti batırdınız. ülkeyi de batırdınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@