banner491

'12 yılda hapisten Öcalan da çıkar'

Tahliye edilen Hizbullah yöneticilerinin avukatı Sıdkı Zilan ise Hizbullah davalarında bazı kurumların mahkemelere yardımcı olmadığını, bazı şeylerin mahkemelerden bile gizlendiği için; içinden çıkılamayan davaların uzun sürdüğünü öne sürdüZilan, müvekkil

'12 yılda hapisten Öcalan da çıkar'

Tahliye edilen Hizbullah yöneticilerinin avukatı Sıdkı Zilan ise Hizbullah davalarında bazı kurumların mahkemelere yardımcı olmadığını, bazı şeylerin mahkemelerden bile gizlendiği için; içinden çıkılamayan davaların uzun sürdüğünü öne sürdü

Zilan, müvekkilerinin tahliyesi için de “Tahliye edilen sanıklar da bu sürecin mağdurudur velev ki şu anda mahsumiyet karnesi esastır. İlerde Abdullah Öcalan’nın da bırakılmasını konuşacağız. Yapılan bu düzenlemeler aslında tam olarak uygulanırsa benim kendi görüşüm kendi yaptığım bir çalışmaya göre 12 yıl yatıp çıkması lazım Öcalan’ın. ”

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Vatanı milleti temsilen görev yapan avukatlar kim?

Büyük devletin gücü nerede.Yasaların olumsuzluklarını haksızlıklarını ortadan kaldıracak yetkili merciler kimler.Nerede bu devleti yönetenler.

Eğer böyle birşey olursa.Adalet yerle bir olmuş demektir.Bunu kabullenmek.Bu vatanı sevenlere zor gelir.İsyana sürükler.Bunu göz ardı etmemek lazım.

SIRADAKİ HABER

banner441