7m

Çapkınoğlu

Şehitten arkadaşına yürek sızlatan soru

Pençe-Kilit şehidinin arkadaşına sorduğu namaz sorusu yürek sızlattı.

GENEL 02.07.2022, 11:54
Şehitten arkadaşına yürek sızlatan soru

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde arazide kaydıktan sonra şehit düşen Serkan Taşcı'nın hafızlık arkadaşına sorduğu soru duygulandırdı. Bölgedeki kısıtlı imkanlar içerisinde namaz kıldığını söyleyen Taşcı'nın arkadaşına, "Abi namazları teyemmüm ile kılıyoruz da üzerimiz çok pisleniyor sıkıntı olmaz dimi, imkanlar kısıtlı çünkü." dediği mesaj ortaya çıktı.

Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde arazide kayarak düşmesi sonucu bir uzman çavuş şehit düştü.

Şehitten arkadaşına yürek sızlatan soru

"MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN"

Hakkari Valiliğinin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu'nda arazide kayarak düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Taşcı'ya Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun" denildi.

NAMAZ SORUSU DUYGULANDIRDI

2 kız, 2 erkek çocuk sahibi olan 4 çocuklu Taşcı ailesinin en küçük çocuğu olan Şehit Taşçı'nın hafızlık arkadaşına attığı mesaj ise herkesi duygulandırdı. Şehit Taşçı'nın attığı mesajda, "Abi namazları teyemmüm ile kılıyoruz da üzerimiz çok pisleniyor sıkıntı olmaz dimi, imkanlar kısıtlı çünkü." ifadeleri yer aldı.

Şehitten arkadaşına yürek sızlatan soru


Yorumlar (2)
VAKFIKEBİRLİ-BOZKURT 2 ay önce
Allah rahmet eylesin..Mekanın nur Cennet olsun Türkün Yiğit Evladı..Mevlam Ailene Sevenlerine ve hala Türklüğünü kaybetmemiş Tüm Milletimize Sabırlar versin...TTKveY (amin) ????????????????
SALİH 2 ay önce
Allah Mekanını Cennet etsin İNŞALLAH.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@