Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç'e teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç ile telefonda görüştü.

GENEL 02.08.2021, 23:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç'e teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede orman yangınları dolayısıyla Türkiye'ye geçmiş olsun dileklerini ileten ve yangınla mücadele için dayanışma ve destek gösteren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç'e teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede orman yangınlarıyla mücadelede iş birliği ve iki ülke ilişkileri ele alındı.

Erdoğan, görüşmede orman yangınları dolayısıyla Türkiye'ye geçmiş olsun dileklerini ileten ve yangınla mücadele için dayanışma ve destek gösteren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç'e teşekkür etti.

Hırvatistan'ın bir yangın söndürme uçağını orman yangınlarıyla mücadeleye katkı amacıyla Türkiye'ye göndermesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, müttefiklik ilişkilerinin böyle günlerde daha anlamlı hale geldiğini belirtti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
antikus 2 ay önce
sag olsun hirvatistan yardim gönderdi, benim sormak istedigim afet durumunda neyin kibrini yasiyorkarki yunanistanin 8 ucaklik yardimini red ediyorlar?? yunanistan hemen karsi kiyida tamam deseler 1 saate kalmaz 8 ucak ile yanginla mücadele yapilacak neyin kibriki bu yardim teklifini red ediyorlar?? gerci yanan kendi köskelri olmayinca böyle oluyor demekki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@