7m


7m

hyundai

Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı çıktı mı? Sefirin Kızı'nda neler oldu?

Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı 30. bölüm ile izleyicilerle buluştu. Dizide bu hafta neler oldu, Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 30.11.2020, 22:34
Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı çıktı mı? Sefirin Kızı'nda neler oldu?

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı 30. bölümüyle ekranlara geldi. Reyting listelerinin üst sıralarında bulunan dizi izleyicilerini yine ekran başına kilitledi. Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Sefirin Kızı 30. bölüm özeti

Kahraman, Sahra’nın işlediği Loki cinayetini üstlenir. Nare’nin polis çağırmaması için de, Menekşe ile Loki’nin ilişkilerini açıklar. Sancar bebeğinin babasının sorgulanmaması için cinayeti ört bas eder. Bir de üstüne Loki’nin babasına kan parası ödeyince Nare çileden çıkar. Hayatları boyunca kavuşmak için bekleyen Sancar ve Nare, kavuştuklarını sandıkları an kültür farklılıklarıyla yüzleşmişlerdir. Namus belası, can kısası, kan parası, nişan bohçası, gelin hamamı… Nice sevdalıyı ayıran ayrı dünyalar gerçeği, Nare’nin de üzerine kabus gibi çökmüştür.

Sefirin Kızı 29. bölüm özeti

Halise, hem gelenekleri yerine getirmek hem de Elvan’la Yahya’nın bir araya gelmesini sağlamak için ailecek gidip Nare’yi usulune uygun bir şekilde istemeye karar verir. Ama Nare’yi kimden isteyeceklerdir Menekşe, Sancar’la Nare’nin evlenmesini engellemek için üfürükçüye başvurur ve yaptırdığı büyüleri yerleştirmek için konağa gider. Ama tüm cehaletiyle yaptığı bu hareket, felaketine neden olur.  Nare’yi gelin getireceği bir konak olmayınca Yarıcı’nın oğlunun evlenemeyeceğini bilen Gediz, Efeoğlu ailesini batırma planlarını başlatır. Nare’yi Sancar’dan da Sahra’dan da korumaya kararlıdır. Herkes evlenmelerini engellemeye çalışırken, Sancar Nare’nin bir şeyleri içine attığından ve onu gerçekten affetmediğinden şüphelenir. 

Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı çıktı mı? Sefirin Kızı'nda neler oldu?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@