Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır şoku! Deniz Çakır kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şok eden bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır özel hayatı sebebiyle kadrodan çıkarıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır şoku! Deniz Çakır kimdir?

3 sezondur ekranlarda olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır özel hayatı sebebiyle kadrodan çıkarıldı.

Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli'nin eşi Meryem karakterine can veren oyuncu, yeni bölümleriyle ekrana gelecek projenin tanıtım çekimlerinde yer almadı.

ÖZEL HAYATI İŞİNDEN ETTİ

Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz'ın, sık sık özel hayatı ve alkollü görüntüleriyle gündeme gelen Deniz Çakır'ın bu tutumundan dolayı rahatsız olduğu için böyle bir karar aldığı öğrenildi. İşsiz kalmasından dolayı şoke olan oyuncunun yerine, yapım şirketinin yeni bir isim arayışına girdiği konuşuluyor.

Güvenç Dağüstün ile aşk yaşayan Deniz Çakır ise iddialara dair henüz bir açıklama yapmadı. Çakır Instagram hesabından aşk fotoğrafı paylaşmayı ise ihmal etmedi. (Milliyet)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır şoku! Deniz Çakır kimdir?

DENİZ ÇAKIR KİMDİR?

Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu. Aslen Trabzonlu olduğu bilinen güzel oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. • Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu.Güzel oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. Yüksek öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. KKonservatuvar öğrencisi iken Ankara Radyosu‘nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. 2004 yılında okuldan mezun olunca İstanbul‘a taşındı. 2004 yılında Birol Güven yapımı, Hülya Avşar ve Cihan Ünal‘ın başrollerini paylaştıkları “Kadın İsterse” adlı dizide Deniz Çakır, Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yaşadı.

2006 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtarangibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” adlı dizisinin kadrosunda yer alan Deniz Çakır, Ferhunde karakteri hafızalara kazındı. 2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılarak Şah Sultan karakterine hayat verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir mafya adamının eşi olarak izleyici karşısına çıkmaya devam eden Deniz Çakır, Bütün Kadınların Kafası Karışıktır isimli tiyatro oyunu aracılığıyla da tiyatroseverlerle buluşuyor.

Öte yandan Milliyet'te magazinin nabzını tutan Trabzonlu gazeteci yazar Ali Eyüboğlu ise Deniz Çakır'ın Trabzonlu olduğu iddialarına karşı kendisine açıklama yaptığını ve “Babam Ankaralı, annem Kırşehirli. Yazıldığı gibi Trabzon’la bir bağımız var mı diye baktım e-devlet’e, yedi göbek İç Anadolu çıktı.” ifadelerini kullandığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 18:07


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441