banner539

banner526

banner533

banner513

Mustafa Cumur'un mutlu günü

Akçaabat Kültür Merkezin'de düzenlenen nikah töreninde; gelin ve damadın nikah şahitliğini Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak ile AK Parti Trabzon Milletvekilleri Mustafa Cumur, Cevdet Erdöl, Safiye Seymenoğlu, Asım Aykan ve AK Parti Trabzon Bel

Bölgesel 08.02.2009, 19:02
Mustafa Cumur'un mutlu günü

Akçaabat Kültür Merkezin'de düzenlenen nikah töreninde; gelin ve damadın nikah şahitliğini Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak ile AK Parti Trabzon Milletvekilleri Mustafa Cumur, Cevdet Erdöl, Safiye Seymenoğlu, Asım Aykan ve AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yaptı.

Törene ayrıca AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta ve çok sayıda davetli katıldı. Nikahı ANAVATAN Partisi'nden AK Parti'ye geçerek yeniden Akçaabat Belediye Başkanlığına adaylığını koyan mevcut Belediye Başkanı Şefik Türkmen kıydı.

Öte yandan nikah; Belediye Başkan adayı Gümrükçüoğlu' nun tam nikah başlayacağı sırada dışarı çıkması ile yaklaşık 10 dakika geç başladı.
Nikah şahitlerinin okunduğu sırada başkan adayı Gümrükçüoğlu, nikah salonundan çıkarken isimlerinin okunması ile yerlerine geçen Bakan Özak ve Trabzon Milletvekilleri ile gelin-damat Gümrükçüoğlu' nu yaklaşık 10 dakika masada bekledi.

Gümrükçüoğlu, geldikten sonra masada espiriler yapılarak gülüşmeler oldu.
Nikahın ardından Bakan Özak yaptığı konuşmada gelin ve damada mutluluklar diledi.

Yorumlar (1)
kuzeyliman 12 yıl önce
kardeşime mutluluklar dilerım. erdogdunun muzmizmin bekarı artık evli tebrikler kardeşim. erol aydın kısaca tarkanda olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@