Yeni Iphone basına sızdı

Apple'ın önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı ürünler basına sızdı. The Wall Street Journal, üç yeni iPhone modeli hakkında bilgileri paylaştı.

Yeni Iphone basına sızdı
banner432

Apple’ın yeni ürünleri yine basına sızdı. The Wall Street Journal’da yer alan habere göre, gelecek sene piyasaya sürülmesi beklenen modellerden birinin, satışları şirketin beklentilerinin gerisinde kalan ‘ekonomik’ amiral gemisi iPhone XR’nin yerini alması planlanıyor.

Haberde ayrıca Apple’ın 2020’de tamamen XS akıllı telefon serisinde kullanılan ve daha maliyetli olan OLED ekranlara geçmeyi planlandığı bildirildi.

Yeni Iphone basına sızdı

DİKKAT ÇEKEN ÜÇLÜ ARKA KAMERA

Gazete, Apple’ın tanıtacağı yeni telefonlarda en büyük yeniliğin kameralar olacağını da yazdı. Habere göre en üst modelde üçlü ana kamera modülü, diğer iki modelde ise çift arka kamera yer alacak.
Yeni Iphone basına sızdı

YORUM EKLE
YORUMLAR
oguz
oguz - 6 ay Önce

huawei,xiaomi varken neden iphone ????

hakkı61
hakkı61 @oguz - 6 ay Önce

Çünkü işletim sistemi iphonelerde android markalara göre 2 kat daha hızlı çalışıyor. Antutu testlerini izleyebilirsin. Huawei ve xiaomi fiyatına göre iyi telefonlar. Ben kullandım kardeşim hiçbiri iphonelere rakip olamıyor ne yazık ki.

murat başkan
murat başkan - 6 ay Önce

xiomi bir canavar. bütün dünya telefonları çinde üretilince haliyle bütün yazılımlarda çinede olmak zorunda. çinde kendi telefonunu yaptı tüm dünya telefonlarından daha üst teknolojiyle donattı. adına xiomi koydu. yemişim ıphonu

hasan tahsin
hasan tahsin @murat başkan - 6 ay Önce

Kardeşim xiaomi telefonların güncelleme sorunu var. sar değerleri çok yüksek. Fiyatı ucuz ama kalite yönünde sıkıntı var. Uzun süre kullanımlarda işletim sistemi çöp oluyor.

Aristo
Aristo - 6 ay Önce

E hani amerikan mallarını boykot ediyordukta yerli milli bizimseul şehrimizde üretilenmilli gururumuz samsunğ umuz vardı onu alacağidik mil olduğundan para dışarı ğetmesin diyerekten neyse ben bir başkenti iz seule ğidip ğelem de ğezem ülkemi

mustafa
mustafa - 6 ay Önce

Android pişmanlıktır... Paranızı çöpe atmayın... İlla 15 milyarlık iphone almaya gerek yok 2.000 tl lik iphone 6 bile android telefonlardan daha akıcı çalışıyor.

SIRADAKİ HABER

banner393