Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çevrimiçi özelliği neden görünmüyor?

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp yeni güncelleme yaptı. Güncelleme sonrası çevrimiçi görünme özelliği yok oldu. Durum böyle olunca kullanıcılar Whatsapp çevrimiçi özelliğine ne oldu sorusuna yanıt aradı.

Bilim / Teknoloji 19.06.2020, 20:46 19.06.2020, 21:02
Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çevrimiçi özelliği neden görünmüyor?

Dünhya çapında en çok kullanılan uygulamaların başında yer alan Whatsapp yaptığı güncellemeyle kullanıcılarını şaşırttı. Whatsapp çevrimiçi görünme özelliğini kaldırdı. Bu durum Türkiye'de de sosyal medyanın en çok konuştuğu konuların başında yer aldı. Kullanıcılar "Whatsapp çevrimiçi görünme özelliğine ne oldu, Whatsapp çevrimiçi neden görünmüyor? " sorularına yanıt ararken eskiye dönülüp dönülmeyeceğini merakla beklemeye başladı.

Daha önce de son görülme özelliğini kapatan Whatsapp'ın yapılan güncellemeyi geri almaması ve bundan sonra bu şekilde devam etmesi bekleniyor.

SIRADA MAVİ TİK Mİ VAR?

WhatsApp'ta son görülme ve çevrimiçi görülme özelliğinin kaldırılması sonrası mavi tık ve görüldü özelliğinin kapatılılp kapatılmayacağı da merak edildi. Ancak şuanlık böyle bir güncelleme yapılmadı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@