7m

Çapkınoğlu

Twitter fenomenine şikayet! Bakın niye...

Günün en ilginç haberi Bursa'dan geldi. Orhangazi İlçesi'nde yaşayan 46 yaşındaki Adem Aydın, kendi fotoğraflarını profil fotoğrafı olarak kullanan, 'Taci Kalkavan' nickli Twitter fenomeni Orçun Ortaç hakkında ikinci kez suç duyusunda bulunacağını bildird

Bilim / Teknoloji 14.04.2014, 16:56
Twitter fenomenine şikayet! Bakın niye...

Günün en ilginç haberi Bursa'dan geldi. Orhangazi İlçesi'nde yaşayan 46 yaşındaki Adem Aydın, kendi fotoğraflarını profil fotoğrafı olarak kullanan, 'Taci Kalkavan' nickli Twitter fenomeni Orçun Ortaç hakkında ikinci kez suç duyusunda bulunacağını bildirdi.

Kendi kurduğu firma ile özel temizlik işleri yapan Adem Aydın ’ın gençlik yıllarında çektirdiği fotoğraflar kullanılarak Twitter ’da hesap açıldı. 2010 yılında açılan hesabın takipçileri giderek artarken, bunu 2012 yılında fark eden Adem Aydın büyük şaşkınlık yaşadı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Adem Aydın, halen 274 bin takipçisi bulunan 'Taci Kalkavan' adıyla açılan kendi fotoğrafının kullanıldığı bu profil hakkında suç duyurusunda bulundu.

Adem Aydın, fotoğraflarını, 'Taci Kalkavan' takma adıyla kullanarak Twitter fenomeni olan Orçun Ortaç’ın televizyon programlarına çıkarak kendisini ve ailesini tanıdığını söylediğini kaydederek, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti.

323373.jpg

'VAAT ETTİKLERİNİ YERİNE GETİRMEDİ'

Uzun zaman önce Orçun Ortaç’a ulaştığını da ifade eden Adem Aydın, Ortaç’ın kendisine vaatlerde bulunduğunu ancak bunların hiçbirini yerine getirmediğini söyledi.

İKİNCİ KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Yaptığı ilk şikayetinden bir sonuç alamadığını söyleyen Adem Aydın, Orçun Ortaç hakkında izinsiz olarak fotoğraflarını kullandığı gerekçesiyle ikinci kez suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Adem Aydın, mağduriyetinin giderilmesini isteyeceğini sözlerine ekledi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@