banner526

banner533

banner513

Türkler İsrail'e savaş açtı

İsrail'in Gazze'ye düzenlediği operasyonlara ilişkin tepkiler çığ gibi büyüyor. 500 bin üyesi bulunan sanal ordu Ay Yıldız Tim, İsrail'e bağlı internet sitelerine geniş kapsamlı saldırı başlattı. Bu saldırıya Arap dünyasının da destek verdiği belirtildi.

Bilim / Teknoloji 05.01.2009, 21:47
Türkler İsrail'e savaş açtı

İsrail'in Gazze'ye düzenlediği operasyonlara ilişkin tepkiler çığ gibi büyüyor. 500 bin üyesi bulunan sanal ordu Ay Yıldız Tim, İsrail'e bağlı internet sitelerine geniş kapsamlı saldırı başlattı. Bu saldırıya Arap dünyasının da destek verdiği belirtildi. Saldırının başladığı günden itibaren bine yakın İsrail sitesinin hacklendiğini belirten Ay Yıldız Tim yetkilileri, İsrail'e göz yuman BM'nin internet sitesini de hackleyeceklerini söyledi. Öte yandan, dünya hack olaylarını kontrol eden ABD'nin zone-h şirketinin kurucusu Roberto Preatoni, hack saldırılarını doğruladı.

Hacklenen sitelerin www.ayyildiz.org adresinde verildiği belirtildi.

Filistin'e saldıran İsrail'e sanal savaş açan "Ay Yıldız Tim" adlı Türk hackerlar, 3 bin kişiyle aynı anda İsrail ve ABD'deki internet sitelerini çökertmeyi planlıyor.

Timin Eskişehir üyeleri, İsrail'in Filistin'e yaptığı saldırıları durdurmadığı takdirde, 3 bin kişilik hacker grubunun sanal alemde ulusal saldırı başlatacağını söyledi. Ay Yıldız Tim yetkilileri, "Biz Ay Yıldız Tim üyeleri olarak, Filistin'de sivil halka yapılan bu zulüm karşısında böyle bir saldırıya mecbur kaldık. Çökerteceğimiz siteler; İsrail ve ABD veri tabanlı tüm web sayfaları, İsrail ve ABD resmi ve sivil kuruluşların sistemleridir. En önemlisi, İsrail ordusuna ait sanal sistemler hedefimizi oluşturuyor. Yapılacak saldırı sonucu İsrail hiç bir şekilde sanal işlem yapamayacak. Ayrıca İsrail'in bankalarının veri sitemine ağır bloke koymayı planlıyoruz. İsrail'e, Filistin'deki saldırıları misliyle geri dönecek. Osmanlı zamanında atalarımızın Filistin'e yaptığı desteği unutmadık. Aynı desteği bugün Türk gençleri olarak biz vereceğiz" dedi.

Yorumlar (3)
casa 12 yıl önce
ABD ve AB Ülkelerinin emperyalist kültürü genlerine yerleşmiş ve karekterlerinde bir yapı taşı olduğu kaçınılmazdır.Bunların bu tanımını unuttuğumuzda gaflete düşmemiz kaçınılmaz olur.BUNLARIN ADALET ANLAYIŞINA BİR BAKALIM;BİRLEŞMİŞ MİLLETLER,5 daimi ülkenin(ABD,İngiltere,Fransa,Rusya ve Çin) her birinin veto hakkı vardır.Herhangi bir olayda ne kadar haklı olursanız olun biri veto etti mi? Kaybettiniz.Halbuki,Birleşmiş Milletlerin onlarca üyesi vardır ançak manasız ve hükümsüz,ozaman sizin adaletiniz ortada,Milli Şairimiz Mehmet Akif yıllar önce batı medeniyeti için''Tek dişi kalmış çanavar''diyip,bizleri uyarmamışmıydı...!
koksalaygun 12 yıl önce
MEVLAM cezalarını verecek.Bu kadar zulmün sonu beladır.Belkide toptan yok olacaklar.Siz de sebep olmuş olabilirsiniz.Mevlam Görelim Neyler,NEYLERSE GÜZEL EYLER.ZULMÜ DURDUR YA RAB.
Fedakar 12 yıl önce
Bu peygamberini öldürmüş gönderilen ilahi kitabı tahrik etmiş Allah tarafından lanetlenmiş topluluğa elinizden ve elimizden geleni yapalım yapacağınız eylemlerde Allah yardımcınız olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@