Telefonda sabit ücret kalkıyor

Türk Telekom, abonelerden her ay alınan 'sabit ücret'i yeni bir abonelik modeli geliştirdi.  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun da (BTK) onayından geçen tarifeler, cep telefonu operatörlerinin uyguladığı 'kontör' satışı modeline benziyor.  Aylık belli bir ücret alınacak, karşılığında 100, 200 ya da 300 kontör verilecek.

Bilim / Teknoloji 10.12.2008, 16:11 19.09.2020, 12:26
Telefonda sabit ücret kalkıyor

SINIRSIZ KONUŞMA İMKANI

Telekomünikasyon sektöründe artan rekabete yeni çözümlerle yanıt veren Türk Telekom'un, ayrıca aylık belli bir ücret ödemek koşuluyla abonelerin birbiriyle sınırsız konuşacağı yeni bir tarife üzerinde çalışıyor. Telekom'un konuşma sürelerine göre belirleyeceği yeni tarife fiyatlarıyla 'evde ev, işte iş telefonu' kullanımını özendirmeyi amaçladığı belirtiliyor. Tarifiler GSM fiyatlarını çok altında olacağı için pazarda yeni bir rekabetin başlayacağı ifade ediliyor. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
casa 13 yıl önce
Demek oluyor ki,siz ve gsm operatörlerinin eline rekabet olmadan düşüldüğünde bir deri bir kemik bırakırsınız.Hak ölçünüz olmadığından,rakipsiz kalmamanız dileğimizdir.İyi bayramlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@